reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzień dobry przyszłe mamuśki;):-D
Madziulka Rz widzę że przenosiłaś się 9? Ja 10 czyli dzień póxniej. dzisiaj dzwoniłam do Gamety no i niestety jeszcze nie ma moich papierów. Pani która odebrała tel. powiedziała że ostatnio długo przechodzą dokumenty 3-4 tygodnie. powiedziała także że zadzwonią jak tylko będą.
 
reklama
Wiadomość od Anulli bo chyba dzisiaj nie uda jej się wejść na forum - zarodek 4,6 mm z pięknie bijącym serduszkiem, 6 tc i 1 d :tak::-):tak: Niestety nie dostała skierowania na prenatalne, lekarz powiedział, że dostali zakaz bo in vitro nie jest wskazaniem.
 
Ostatnia edycja:
No Anulla gratulacje!!! Kasik dr kazał leżeć przy plamieniach a jak przejdą to tryb sanatoryjny. Ale nie chcą przejść wiec leżę. Na usg nic nie widział złego wiec nie wiem skąd sa.
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowo. Wizytę mam dopiero na godz 17 ale może dam radę wieczorem napisać czy wszystko ok

Anulla ale się cieszę! Gratuluję, cudne informacje :-D Łezka w oku była? ;-)

Enni wow, nawet zadzwonią? :-)

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Anulla super, gratuluję serducha :-):tak:
Coś czułam że z tymi skierowaniami na prenatalne Kliniki dawały trochę na wyrost bo w oficjalnych wskazaniach które kiedyś widziałam nie ma nic o IVF ...
Smerfeta trzymam kciuki choć jestem pewna że wszystko będzie ok :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raptus - to moze ja Ci odpowiem. Od punkcji do 5dpt mialam dosc mocne jak na mnie bole piersi. Od 6-8dpt bol piersi minal zupelnie, za to pojawilo sie lekkie pobolewanie brzucha ale jest to doslownie kilka pojedynczych przypadkow w ciagu dnia. Od wczoraj czyli 9dpt piersi znowu zaczely byc wrazliwe, szczegolnie w srodku dnia. Od transferu mam tez takie lekkie zawroty glowy jak np. zbyt gwaltownie wstane ale to moze skutek niskiego cisnienia po odstawieniu kawy. Zadnych plamien.
Czy to wszystko to objawy ciazowe? Nie wiem jeszcze. Byc moze to tylko biochemia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry