reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Czesc Dziewczynki !

Madzia super że wszystko dobrze u Malutkiej. Masz foteczke dla cioteczek ?

Kasik, Anulla, to jak się umawiamy na poniedziałek ? Jade na weekend nad jezioro i nie wiem czy tam bedzie net wiec wol sie szybciej umówić. Ja mam wizytę na 13.20 u Puzio. O ile nie bedzie opuźnien to tak po 14 bede wolna.
 
Infinity, płytki niestety nie mam no ale trudno. Robił na innym urządzeniu i nie mógł nagrać. Pozycja bezbłędna i buzi nie chciała pokazać. Dr przyłączył na 4d ale mała od razu się zasłoniła i obróciła ;)
Oczywiście fotki dla cioci Kotuski ;)
Pierwsze to profil ale niewyraźnie...
i kręgosłup który można było bardzo dokładnie obejrzeć ;)
uploadfromtaptalk1410517884729.jpguploadfromtaptalk1410517893916.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1410517884729.jpg
    uploadfromtaptalk1410517884729.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 40
  • uploadfromtaptalk1410517893916.jpg
    uploadfromtaptalk1410517893916.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 38
Kotuska i Anulla postaram się przyjechać na 14-tą :) Mam nr do Anulli więc w razie czego będę dzwonić gdzie jesteście. Może umówimy się w Invikcie przy rejestracji to ja pójdę potwierdzić i opłacić wizytę u immunologa. Wizytę mam na 15:30.

Magda gratuluję akrobatki kotki Zofii ;-):-D

Syllkaa super wieści przynosisz, gratki :tak::-)
 
Magda uparte te maluchy - jakbym moją widziała - zawsze przytulona do czegoś i trudno złapać profil abo się zasłania rączkami ;-) A z płcią udało się podejrzeć czy też się ukrywała? :-)
 
reklama
Madzia śliczna Zosia sobie rośnie :-)
A co do witaminek w ciąży, bralam na własna reke do 6 tyg wit D, kwas foliowy, witaminy dla kobiet w ciazy i chelamag mama. To lekarz z kazal wszystko odstawic i brac tylko kwas foliowy, tak wiec bralam tylko ten kwas, zas w 12 tyg jak jeszcze mialam mdlosci i zaytalam czy moge wziac juz wit dla kobiet w ciazy to tez odradzal, powiedzial ze dopiero jak skoncza sie mdlosci mogę odstawić kwas foliowy i zaaczac brac witaminki dla ciężarówek z kwasem foliowym, tak wiec zestaw witamin biore dopiero gdzies od ok 14 tyg.
 
Do góry