reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy :)

Die tez jeszcze nie mysle kupowac, ale chcialabym sie zorientowac, ktore lepsze. Bo widze ze na rynku funkcjonuja 3 rodzaje: zwykle jednorazowe, wielorazowe, ktore mozna prac i te silikonowe.

Zreszta podobnie ze stanikami, kupilam zwykle w h&m do szpitala i do spania. Zamowilam drugi, ktory wklejalam na fb i czekam az dostarcza wtedy wybiore rozmiar. Inne jak zajdzie potrzeba to kupie pozniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulinek dobrze kojarzysz :-D Kupiłam w środę albo w czwartek, zamówiłam do tej tapicerki dodatkowo pokrowiec na nóżki (oczywiście w tym samym wzorze), ale jeszcze nie przysłali - szyją na zamówienie. W poniedziałek zadzwonię i dopytam się kiedy będzie. No i obiecuję, że napiszę co i jak jak tylko ją dostanę.
A kompresy to czytałam że te silikonowe są dobre, ale nie wiem, bo nigdy nie miałam do czynienia :-)
A teraz kiecka, która kupiła Mama Monka na wesele, na które idziemy za 3 tygodnie, tylko, że czerwona za całe 19,99zł :szok: Zobaczymy jak będzie prezentował się brzuszek, jakby mi coś nie pasowało to zawsze można ją później na sylwestra założyć kiedy to już będę "rozpakowana" z Ktosia :-D kiecunia.jpg
 

Załączniki

  • kiecunia.jpg
    kiecunia.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 60
tosienka sukienka bardzo fajna- odważny dekolt jak na ciążę :-p


Też już miałam nic nie kupować bo wszyscy przezywają, że mam już za dużo ciuszków, ale za niedługo jadę odwiedzić koleżankę która rodzi w tym samym czasie co ja to postanowiłam kupić coś dla niej i dla siebie przy okazji ;p
Zdjęcie0287[1].jpgZdjęcie0289[1].jpgZdjęcie0290[1].jpg
 

Załączniki

  • ZdjÄ™cie0287[1].jpg
    Zdjęcie0287[1].jpg
    20 KB · Wyświetleń: 58
  • ZdjÄ™cie0288[1].jpg
    Zdjęcie0288[1].jpg
    26 KB · Wyświetleń: 47
  • ZdjÄ™cie0289[1].jpg
    Zdjęcie0289[1].jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 52
  • ZdjÄ™cie0290[1].jpg
    Zdjęcie0290[1].jpg
    19 KB · Wyświetleń: 50
Kamcia co dla Ciebie a co dla kolezanki?:p ja juz z ciuszkow nic nie kupuje bo szafa sie nie domyka. Zostaly mi tylko same *******ki .... Taaaa tak sie mowi :p
 
Super bryki, ciuszki i reszta bibelotów. Widze, że shoping idzie pełną parą:)
U Nas sierpień jest nie zkaupowy, jedynie Ali kupiliśmy fotelik samochodowy. We wrześniu skończe wyprawkę dla Filipa i pozostanie prasowanie ubranek i układanie w szafkach, skręcanie łóżeczka i czekanie na Maluszka.
Kamcia mam takie same body tylko, że zielone. Ala się w nim zakochała i musiała bratu kupić.
 
czesc Dziewczyny,
Swietne zakupy!

Mnie brakuje kilku rzeczy tylko - wiekszosc tesciowa dosle paczka z Polski :)
Bylam w sobote w Primarku i wszystkie body (7 sztuk w paczce) oraz pajace (dlugi rekaw 3 szt) byly za 3 funty paczka zamiast 7.5! Zrobilam zapas - od 6-9 mies do 18-24 mies bo male rozmiary juz mam wydalam rownowartosc 150 zl a jest gora ciuchow :) zadowolona jestem bardzo! W Polsce bardzo drogo.... tak jak porownuje, masakra. Kupilam takze taskie naklejki nad lozeczko dla mlodego.

modbluejungleborder.gif
modbluejungleborder1.gif

my wybralismy sowe, slonia i lewka bo mamy maly pokoj i wszyskie by sie nie zmiescily :)
 

Załączniki

  • modbluejungleborder.gif
    modbluejungleborder.gif
    33,5 KB · Wyświetleń: 71
  • modbluejungleborder1.gif
    modbluejungleborder1.gif
    40,9 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Kamcia co dla Ciebie a co dla kolezanki?:p ja juz z ciuszkow nic nie kupuje bo szafa sie nie domyka. Zostaly mi tylko same *******ki .... Taaaa tak sie mowi :p


Dla mnie jest niebieskie body i biało różowy rampers, a reszta dla koleżanki. Mam stary telefon więc zdjęcia nie są zbyt oszałamiające, ale ciuszki są bardzo fajne i żywe kolorki.
 
Do góry