reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

***Zakupy***

Ano Wandzia jak widzisz moja droga juz w zamierzchlych czasach byly chodziki! :) A co do podlogi mamy kocyk, na nim maty edukacyjne i na tym szalkejemy, chyba ze sie wyturlamy na goly parkiet, ale wtedy ja spowrotem tam klade.

Magi - z pieskiem to bym tez Leny nie zostawiala na podlodze. A jezeli chodzi o zabawe to moze powinnas ja byla pollozyc a nie posadzic.....? chyba ze nie lubi. Moze jakby sie nie uderzyla to by polubila....

Sorbek - ja mam wlasnie tego Zappa. Ale jego nie polecam. Jak pisalam ja mam tylko jako stelaz do fotelika i do tego jest genialny bo ma minimalne rozmiaty i wage i jezdzi sobie non stop w autku, kupilam uzywany. On jako spacerowka moze byc pewnie sporadycznize uzyty ale tylko sporadycznie bo sie nawet do spania nie rozklada...
 
reklama
joeey pisze:
didi fajowy plecaczek z Kubusiem  ;D tez mi sie takie podobaja, tylko to dla Ciebie ??? bo Alutek to jeszcze chyba za maly na wyprawy z plecakiem  ;) :laugh: :laugh:
Asiu wiesz, ze ja bylam do niedawna zdecydowana na ten wozek ale niestety przy blizszym spojrzeniu brakuje mu oparcio-palako-tacki dla dzieciaczka, a takze kosza na zakupy no i nie rozklada sie do plaskiego  :p no i na zime tez sie chyba nie nadaje  :(

Cale szczescie ze olalas ten wozek! Patrz moj poprzedni post!
 
ja też jestem przeciwniczka chodzików Ostatnio czytam o nich same złe rzeczy Lekarze polecaja chodziki-pchacze i taki mam zamiar zakupić
 
to jest pewnie cokolwiek co ma koleczka a do czego dzidzi nie wkladasz... i dziecko tylko pcha za te koleczka, ale jak juz samo potrafi wstac i chodzic :) To zapewne jest lepsze rozwiazanie niz chodzenie z dzieckiem za raczki caly czas :)
 
co do chodzików ja  ;D juz sobie upatrzylam bo jest boski mozna na min jezdzic i go pchac i ma jeszcze te klocuszki co je niby polyka  ;D taki hipcio wlasnie chodzik pchacz  ;D ;D ;D on jest wogole od 6 m-ca ::) ma 5 tych klocuszkow ale dokupie Oskarowi wiecej i bedzie mial frajde bo tye klocuszki tez sa swietne ;D ;D

109105380

106293875_2
 
Gabi zajefajny ;D ;D ;D Ty to zawsze takie ciekawe rzeczy upatrzysz !!! ;D
Natalia naprawde bardzo fajny wozeczek, swietne funkcje no i Ingusia zdecydowanie do wysciskania ;)
steffi to samo co powyzej: tylko wycałować Kubusia :laugh: krzeselko prezentuje sie w rzeczywisctosci o niebo lepiej niz na tym wczesniejszym zdj. chodzi o kolorki :)
 
reklama
Pewnie tez fajnie kosztuje ;)

Steffi ja tez nie bralam pod uwage tego kolorku a widze ze jest bardzo ladny :) Ja wybralam kolorek bezowo-oliwkowy bo sie komponuje z bezowymi wykonczeniami, bardzo podobal mi sie blekitny ale wykonczenia mial czarne, jak tak mozna spaprac ;)

Pamcia, Oliwcia i lezenie ;) A jak umie siedziec to w ogole ;) umie sie bardzo ladnie bawic ale na siedzaco, lezac caly wysilek koncentruje na tym zeby sie podniesc i tak bida wychyla glowe i luka sobie, heh ;)
 
Do góry