reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

reklama
A to nasz zakup.
P1010385.jpg
 
Agnesa juz dawno pisalam ze 4 i 4 + zupelnie sie nie roznia :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny a jaki rozmiar Huggiesow zielonych uzywacie 4 czy 5 ??? bo si skusze na ta makrowa promocje bo daja w cenie 2 - 3 opakowania :) :) my uzywamy 4 pampersow i sa dobre ale wiem ze huggiesy chyba wypadaja mniejsze do pampersow nie ???

Aduniu kochana to zaczynajmy od przyszlego tygodnia :laugh: :laugh: :laugh: Joeey śliczny nocniczek ;D ;D tez chcialam ten z Kubusiem ale byly tylko rozowe to wzielam z kaczuszka :D :D Slodkie zdjecie ;D

Gosia sliczny fotelik b. ladny kolor
 
Gabi ja uzywam 4 i sa dobre pampki tez 4 - ja tez jade po te huggiesy ;D

I tadam !!!! dzisiaj piersze siku i kupka do nocniczka :laugh: :laugh: :laugh:
 
Widze ze juz sie zaczely u Was nocniczkowe zmagania, zamierzalam sie z tym jeszcze wstrzymac, ale co tam, nie zostane w tyle :) Gratulacje Sorbek dla Majusi, siku to siku, ale kupa nawet!! wyobrazam sobie jaka radosc w domu hihi.
 
Odpowiedzieli mi z Pampersa, ze nie ma roznicy w wielkosci pampka miedzy rozmiarem 4 a 4+. Roznica jest w chlonnosci. Tylko dlaczego przedzialy wagowe dzieci, dla ktorych sa przeznaczone, sie roznia...

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Agnesa pisze:
Odpowiedzieli mi z Pampersa, ze nie ma roznicy w wielkosci pampka miedzy rozmiarem 4 a 4+. Roznica jest w chlonnosci. Tylko dlaczego przedzialy wagowe dzieci, dla ktorych sa przeznaczone, sie roznia...

Pozdrawiam,
Agnieszka

ale bzdura - różnica w chłonności - no nie mogę :D :D :D
 
reklama


Gocha no fajniutki fotelik i bardzo fajny kolorek.... i dla odmiany nie różowy ;) ;D ::)

My też już mamy fotelik jak tylko się zapakujemy do samochodu następnym razem to specjalnie pstryknę zdjęcie żeby się pochwalić
....no i fotelik jest genialny i świetnie się go mocuje w samochodzie....nawet nie drgnie. tylko trochę rozczarowała mnie tapicerka zupełnie inna niż na zdjęciu.... no ale nie będe się czepiać go to szczegół , a poza tym nie miałam okazji wszystkiego dobrze sprawdzić bo Astek zamawiał ale mówił że ten najładniejszy kolorek był to muszę mu wierzyć na słowo ;)

Natalko a czy ty mogła być wstawić jakieś zdjątko waszego Ramatti bo strasznie jestem ciekawa jak ten kolor na żywo wygląda ::)

Gabi my używamy 4 Huggisów i są dobre. A mnie się wydaję że one tylko sprawiają wrażenie takich malutkich a jak się je zakłada to się zawsze trochę rozciągają i te4 są do 14 kilogramów...w co osobiście trudno mi uwierzyć...ale jak sobie przypomnę jak długo używaliśmy 3 to kto wie może i to jest możliwe

Agnesa no ale ci odpowiedzieli..... ::) ::) ::) a ile jest tych pieluch w opakowaniu tyle samo co zwykłych 4? bo skoro jest różnica tylko w chłonności to powinno i ch być tyle samo!!!! ::)
 
Do góry