reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Super! Naprawde mi sie podoba!

Moze i my tez cos pomyslimy. No i własnie chciałam cos kupić z klockami, bo to dalej ulubiona zabawa Bartka, a i urodzinki sie tyz zblizają, więc jest okazja

Więc Karola, prosze o opinie jak juz będzie prezent rozpakowany :tak::-)
 
reklama
Karola7 bardzo fajny ten stolik edukacyjny i oczywiscie super pomysl na urodzinki. Mysmy tez juz wymyslili i zamowilismy malemu suchy basen w ksztalcie wozu strazackiego do tego 500 pileczek, coby mogl sie w nich "pluskac":tak: ;-) :laugh2:
 
kupilam sobie dzisiaj buty tylko nie wiem na jaka okazje
bild008gd7.jpg
 
Karola stoliczek super Oskar ma taki sam i jest rewelacyjny!

Blond śliczne butki jak to nie wiesz na jakie okazje a chociażby na wieczorne przytulańsko z meżem ;-)
 
Karola, stoliczek to swietny pomysl, Marcel dostal pod choinke, nie taki, zwyklejszy troszku, ale bardzo lubi sie nim bawic, wszystko juz ma opracowane. Na pewno sie Iguni spodoba.

Aga, basen z pileczkami tysz fajny pomysl:)

Blond, no juz Ci Karolla podpowiedziala na jaka okazje;-)
 
o co chodzi wszyscy wujkowie kupuja te ciuszki UMBRO ;-) moj tez pelno ma tego.....
ale buty wypas....strasznie mi sie podobaja...my mamy adidasa fajne ale kurcze nie wiem czy juz nie za male beda na mlodego :-(
 
reklama
umbro to jest taka firma jak adidas produkuja ciuchy sportowe tutaj tez jest tego pelno
no marcelek wypas bedzie sportowiec
 
Do góry