reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

No dobra Karola, jak się trafi w jakimś fajnym kolorze to możemy się tak umówić ;-)
Casia a coś więcej o tym ostatnim egzemplarzu?

Kawałek tylko tej francuskiej fermy widać, ale widać, bo na głównym planie się Iga popisuje, że umie te kolorowe precelki nadziewać na drążek :-)
 
reklama
Casia ta pianka jest rewelacyjna kiecka też fajowa!
Iga jaka zaabsorbowana zabawką ;-)

Wczorajszy prezent tatusia dla córeczki
1be412dfc7ce41f3med.jpg
 
Casia, zuper zakupy. Pianka sie przyda do nauki plywania. I jaka suknia, fiu, fiu:)

Dynia, no i niech sie dziecko popisuje, ma czym:) Brawo Iga!! A farma to fajne odglosy wydaje, bo takie cos tylko mniejsze kupilam Marcelowi, to nie wiadomo czy to pies czy kon....tandeta normalnie.

Hehe, Karolla, tata chyba kupil ten prezent dla siebie , jak zostanie sam z Ola w domu:) Wlaczy jej bajki i juz;-)
 
Fajne rzeczy pokupowalyscie kobitki:tak: . U nas tatus kupil malemu male pianiko z osmioma melodyjkamy, coby mlody juz sie uczyl grac, pewnie kiedys bedzie wirtuozem:tak: ;-) :-D
 
Aśka, mieliśmy taką zabawkę jak Wasza, tylko nam sie już rozpadła i ta jest w zamian. Trochę lepsza, przynajmniej konik odgłosy paszczą wydaje :-) i świnka podobniejsze dźwięki do świnki a nie jak w tamtej do rechotu żaby. Dochodza jeszcze cyfry, do pięciu tylko ale zawsze, kolory i firury geometryczne jak w garnuszku prawie.

Tak się zastanawiam, czy może przypadkiem nie zacząć po prostu nagrywać te Teletubie?
Karolla, te na płytkach to są jakieś inne wersje niż te telewizyjne? Czy to dokładnie takie same odcinki?
 
Dynia my tez mielismy ta tandetna wersje fermy, Pati ja dostal w Polsce w prezencie i tam tez zostala. Rzeczywisci zwierzeta wydawaly niepowtarzalne odglosy :laugh2: Teraz mamusia robi za ferme i wydaje paszczowe odglosy :-)
Karolla super prezent Olcia napewno zadowolona no i rodzice tez ;-) Ja tez mysle nad tym zeby nagrywac Teletubbies bo w polskiej tv sa po 7 naszego czasu, a Pati jeszcze wtedy spi, a w angielskiej tv sa po 11 no a w tedy Pati to juz ma drzemke :happy:
My wczoraj na ebayu nabylismy wor zabawek bo maly juz sie znudzil swoimi. Ciekawe jak dlugo nacieszy sie nowymi zdobyczami :confused: :laugh2:
 
Aśka, mieliśmy taką zabawkę jak Wasza, tylko nam sie już rozpadła i ta jest w zamian. Trochę lepsza, przynajmniej konik odgłosy paszczą wydaje :-) i świnka podobniejsze dźwięki do świnki a nie jak w tamtej do rechotu żaby. Dochodza jeszcze cyfry, do pięciu tylko ale zawsze, kolory i firury geometryczne jak w garnuszku prawie.

Tak się zastanawiam, czy może przypadkiem nie zacząć po prostu nagrywać te Teletubie?
Karolla, te na płytkach to są jakieś inne wersje niż te telewizyjne? Czy to dokładnie takie same odcinki?
Yyyy Dynia nie wiem serio czy to sąodcinki z TV czy inne :baffled:
 
My chcemy malemu sciagnac Bolka i Lolka, Reksia, pszczolke Maje, niech maly wie, co mama fajnego ogladala, jak byla malutka:tak: :-)
 
reklama
Ostatnio mama przywlekła książeczkę z ciuchowni



Idze się spodobała, bo ma ruchome elementy. Mama mówi, że jest tam tego więcej i coś mi się zdaje, że zacznie je kupować, zwłaszcza, że dzięki temu ja poćwiczę swój angielski a i Iga może coś chwyci.
 
Do góry