reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

biala koszula z faftem i spodniczka bialo-czarna
collage30lk3.jpg


biala koszula wiazana
bild028tw4.jpg


bild040zs4.jpg


czarne spodnie w biale prazki
bild071tm5.jpg


dwa swetry sa dla mnie sorry wypralam , ale nie wyprasowalam
rajstopy dla emilki i sweter dla mauricea
collage31zq1.jpg
 
reklama
Asia wiem ze to angielska firma tylko smieje sie bo mojego meza brat tez ciagle mlodemu przysyla albo przywozi z Londynu ciuszki tej firmy....

Asia fajna bluzka sama bym w takiej paradowala gdybym figure super miala....no ale jeszcze tydzien i wyprowadzka do wlasnego mieszkanka a wtedy z malzem na doiete oidziemy zastanawiam sie z zcego on chce chudnac...ech


blond pokazuj pokazuj .....

Misia kolczyki pewnie w poniedzialek albo wtorek przyjda wiec tez sie chwal koniecznie.....
 
Blond super zakupki kiecka boska :-) i sweterki super.....

ja dzisiaj kupilam bluzki dwie ale nie wiem czy jest sie czym chwalic moze poniedzieli cos wkleje....
 
faktycznie bardzo podobna bluzeczka! blond ja swoją kupiłam kiedys na allegro chyba 3 lata temu...

hehe, Myfka, spoko pokażę się w kolczykach ;-)
 
śliczne zakupki...żakiecik boski dla Emilki....

a teraz pytanie dlaczego Mauric dostał tylko rajstopki? :dry: ;-)
 
nie rajstopkim jeszcze dla emilki
dla mauricea ten sweter wpaski
dwie pary spodni kurtka i bluzka ale wrzuce jutro , bo sie pierze
ja wszystko piore przed pierwszym ubraniem , bo nowe rzeczy jakos tak nie ciekawie mi ubierac i dlatego piore
 
reklama
a no to rerozumiem juz myslalam ze Maric nic nie dostal ;-)

ja tez kiedys pralam ale teraz szkoda mi bo czasem jakosciowo slabe okazuja sie byc nawet markowe rzeczy.....
 
Do góry