reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Karola to ta bluzeczka.....(nie wiem czemu link Ci sie nie otwiera)

156336868yj0.jpg
 
reklama
a to upolowane rzeczy jednej bluzka jeszcze nie wyschla wiec ja kiedy indziej...niewyprasowane za co sorki....ciuszki nowiutkie



p1090503vo0.jpg


p1090505lh4.jpg


p1090508ra1.jpg
 
Myfa, wszystkie ciuszki odlotowe :tak:
Widzę, że każda odnawia garderobę przed wiosną:-)
Ja wczoraj kupiłam jeansy, jak będę miała foty to wkleję.
 
Myfa ta marynara bardzo szykowna będziesz wyglądaćw niej jak Jackie Kennedy ;-)

Babcine zakupki na wiosnę dla Oli

6adce794e70aeca9med.jpg

Pizamka
affb2e8fcd4f52a5med.jpg

cieniutkie boskie rajstopki na wiosne i lato
02ca0858c4883797med.jpg

326699a4180774b6med.jpg

cf26bfb4cdcfaedemed.jpg
 
Karolla juz mowilam kiedys ze mozna tylko pozazdroscic gustownej babci :-) super ciuszki....
a marynarke widzialam ze nosza takie do jeansow...ja jednak chyba nie odwaze sie do nich no chyba ze cos mi odwali
 
No tak koronkowa bluzeczka najbardziej mi się spodobała :-)
Myfa widzę fazę na paski i kratki złapałaś i wszystko w bardzo modnych kolorkach.

Fiu fiu! Oleńka prawdziwe dorosłe rajstopki będzie nosiła.
Igunia już nosiła takie różowe, lilputki się nazywają, zniszczyły się jednak szybciutko od rzepów przy pieluszce ortopedycznej.
 
a marynarke widzialam ze nosza takie do jeansow...ja jednak chyba nie odwaze sie do nich no chyba ze cos mi odwali

Ja tam w liceum, taką podobną, deko krótszą od tej, do jeansów nosiłam. Nikt mnie nigdy za to nie zmierzył znacząco wzorkiem, tyle, że ja na wsi mieszkam i u nas się ludzie nie znajo na modach ;-)
 
reklama
Super ciuchy Myfa... ja nie umiem dla siebie szukać w lumpie... co innego dla młodego... tam coś można wyszperać;-)
Karolla super ciuszki :-) będzie pasować prezencik od nas :-) ;-)
 
Do góry