reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Myfa ja znalazłam firmę z W-wy co sprzedaje wózki mutsy gondolę i spacerówke za 2400 zł lub 2630 zależy od modelu a foteliki
maxi cosi kompatybilne z tymi wózkami za 499 zł u mnie w Gdańsku wózek w tym tańszymmodelu kosztuje 2700 a w droższym 2999 do tego fotelik za 545zł
wiec wole zamowić kolor i kurierem ze stolicy przysyłają, za kuriera nic nie place kasę wpłacam przy odbiorze kurierowi już dzwoniłam
do tego sklepu i gadałam z babeczką na grudzień sie umowiłam na telefon żeby spytac o dostepne kolory!!
W sobote sobie obejrzałam wózeczki i mam swój kolorek srebrno - czarny joey silver niebrudzący - najpierw chciałam jakis jasny, beżowy, błękitny
ale mąż mnie odwiódł od tego pomysłu zimą może sie niestety wszystko zachlapac i tylko bede co chwilę go przecierała !
Co do quinny to 4-kołowce u nich to już stare modele oni teraz robią praktycznie 3-koła oglądałam jeden 4kołowice ale babka mowila że to stary model
i juz nawet gondoli nie mają do nich kosztował 1400zł na allegro widzialam komplety wózek głęboki, spacerówka i nosidełko maxi cosi za 2200 ale
jeżdziłam tym modelem po sklepie i źle mi sie prowadził !
W mutsy są skręcane tylnie koła i naprawde super sie prowadzi!!
A co do wózka Tako to na wątku brzuchatek z trojmiasta dziewczyna bardzo odradza zakup tego wózka https://www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,2648.0/topicseen.html


 
reklama
Hmm troche sie boje podróbek zobacze czy dorwe go gdzieś w sklepie bo ja jestem z takich co musi pomacać,poskładać i sie przejechac :D
ale wygląda fajnie dzięki Myfa za namiar!
 
Teraz w sobotke mój mężuś wylatuje do Bułgarii na tydzien na targi motoryzacyjne :( i bede sama w domku
Ty Myfa nadal bez meża??? Na sobotę już umówiłam sie popołudniu na wypad po sklepach musze kupić jakieś sweterki
bo zimno sie zrobiło strasznie, dobrze że mam troche ciepłych rzeczy od teściowej :) ale i tak coś by sie jeszcze przydało!

Dzięki za stronkę zaraz luknę!!

Ja teraz jestem na etapie czytania książki Tracy Hogg jak rozmawiac z niemowletami - rewelacja polecam !! Mozna sobie ściagnąc ją z netu !!
www.dla-forum.webpark.pl
 
No no widzę że zakupy idą pełną parą. Ja jeszcze nic nie kupione chociaż juz mam sporo rzeczy bo podostawałam. Co do pokoiku to ja juz mam remoncik skończony i wrzucę kilka fotek moze koło środy. ;D Też musze kupić biustonosz bo wszyskie jakieś takie ciasne się porobiły i też waham się nad rozmiarem ;D żeby czasem nie kupić za małego.
 
A jak u was laseczki z majtasami bo ja cały czas noszę takie normalne sprzed ciąży ale chyba zakupie sobie takie naturalne bawełniane na brzusio
bo zimno idzie a dzidzi bedzie cieplej:)
 
Ja nosze zwykłe bawełniane i najlepiej jak są luźne i pod brzuniem bo przeszkadza mi jak są na brzuniu ;D Nawet rajstopki ciążowe, które kupiłam za duże przeszkadzają mi na brzuniu - jedyne co moze być to ściągacze ze spodni i spódnic ciążowych -mam nadzieję ze mi przejdzie bo to strasznie uciążliwe - pomimo że brzunio okryty to i tak wiecznie czubek chłodny bo za mało otulony ;D ;D
 
Karolla ja nadal alone z maleństwem, ale mozejuz w weekend zobacze swojego :-) po miesiacu rozlaki....co do gatek to ja najbardziej lubie te na brzunio bawelniane tak cieplutko w nich...chociaz bede musiala wieksze poszukac bo brzuszek rosnie....te pod brzusio mi nie sluza nie wygodnienoi marznie mi brzuszek....teraz maluszek najwazniejszy....Rybka musisz miec bardzo czula skore skoro nie mozesz tych na brzuszek nosic...
Karolla jak znajdziesz ten wozeczek daj znac jak wyglada w realu.....
pozdrowionka
 
reklama
Co do bielizny.... nieznosze jej.... juz pisalam gdzies wczesniej, ze przed ciaza nie nosilam, ale cos tam zawsze mialam, pod jakies maksymalnie przezroczyste bluzeczki i majteczki na "ciezsze dni"....
No i biustonosze sprzed ciazy 75 d, sa za male... a nie moge znalezc wiekszych miseczek z takim rozmiarem pod biustem ;-( i kicha ;-(
A majteczki... nadal przedciazowe stringi :-) I poki co wszystko mi jedno dokad siegaja :-)
Ale mam tez jedna pare "zarabistych" majtasow mama size z bawelny i je lubie najbardziej :-) (sa na brzuszku) :-)
 
Do góry