reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

fiu, fiu, fiuuuuu....., ale się Antares obkupiłaś. Śliczne te rzeczy i ty super wyglądasz. A butki mi się podobają. :)

Misiaq ile zapłaciłaś za tego świetlika? Bardzo fajny. :)

 
reklama
Karola mogę Ci powiedzieć co my dostaliśmy z niekonwencjonalnych "prezentów".

Koszulki ze naszymi portretowymi zdjęciami i podpisami: na mojej - " Moj Ci on" na koszulce męża "moja ona"
Antyrme wyłożoną banknotami "10" a pod spodem dużo zdjęc męża i moich z różnego okresu.
A od koleżanek z pracy dostałam łańcuszek na męża z pomponikiem z jednej strony i uszkiem z drugiej strony.
A od światków plakat (nasze zdjęcie ze spływu kajakowego) w formacie A0 chyba, a napisem "...dalej popłyną razem przez życie..." , oczywiście podpisywli się na nim dookoła zdjęcia wszyscy obecni na ceremonii.

To tyle z tego co pamiętam.
 
karola7 pisze:
Dziewczyny proszę o pomoc.  Potrzebuję pomysł na prezent dla mojej sister taki zamiast kwiatka na ślub.  Cosik malutkiego a miłego.  Plis bo to tylko tydzień a ja  się wczoraj opamiętałam.  Bo co do prezentu głównego to jesteśmy umówione, że dostaną po weselu i zobaczymy czego im będzie brakować.

My zamiast kwiatka dostlismy czekoladki.
 
no, Antares nie pogadasz, cudo miodzio ;D. obecnie poszukuje podobnych butkow i zaloze sie ze tez uslysze jakis komentarz  ;)
karola tak z ranca nic mi nie przychodzi do glowy, jak cos przyjdzie :D to sie odezwe
 
karola ciezko mi bedzie cos doradzic,bo kupujac prezenty kieruje sie tym
co kto lubi jakimi przedmiotami sie otacza itd
hm,a moze jakas orginalna kompozycje kwiatów,ktora bedzie mozna zasuszyc
z moimi ulubionymi bambusami w tle :),mi kiedys bardzo ladnie i dlugo kwitly po wlozeniu do wody
 
karola - zwitek kuponów lotto:) moze akurat ? tak sobie na przykład zazyczyła moja siostra :)

ps.tylko weź na chybił trafił, bo jakby sie przypadkiem system sprawdził, to wiesz ;)

 
reklama
Do góry