reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Misia wierz mi, ze gdybym zrobiła zbliżenie ;)

o - a tutaj wykonczenia ciuszków - są takie cudnea na poprzednich zdjeciach tylko ogólny pogląd na sprawę :)

vzh342.jpg
eeee troche sie plisa zagła ;)

ciuchy0032pk6hb.jpg
i bluzka też do prasowania  ;D

ciuchy0065uz2bb.jpg
 
reklama
Antares no bomba.
A tygrys nie jest taki najgorszy co do zachwytów nad powrotem do formy. Ja uslyszałam, ze buty okropne (bo mają okrągłe czuby :mad: ) No i wex tu się postaraj.
 
EEEE no dobra... niech mu będzie ;) ja sie zachowuje jak przed @ wiec pewnie sie gdzieś czai ;)

Karola to i moje buty Twojemu sie nie podobają ;) sie nie zna na modzie mu powiedz ;)
 
Antares - powiedziałam i odpowiedź jest taka, że on się zna, tylko mu ten trend nie odpowiada i jeśli o to chodzi to on może być w kwestiiczubów staromodny. No i co? ;)
A przepis na babkę będzie w wątku macierzyństwa od kuchni.
 
MISIA sliczny swietlik

KAROLLA dzieki za podpowiedz mamy juz prezent dla emilki na dzien dziecka juz kupilam jak ty

ANTARES rzeczy super a mamusia jak ta lala wygladasz zabojczo
 
reklama
Dziewczyny proszę o pomoc. Potrzebuję pomysł na prezent dla mojej sister taki zamiast kwiatka na ślub. Cosik malutkiego a miłego. Plis bo to tylko tydzień a ja się wczoraj opamiętałam. Bo co do prezentu głównego to jesteśmy umówione, że dostaną po weselu i zobaczymy czego im będzie brakować.
 
Do góry