reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Tosia w łóżeczku to juz prawie nie ma dla siebie miejsca ;)

vzda13.jpg


Misia super ten świetlik :) i jak - podoba sie Wiktorkowi?

Madzia pech jak diabli z ta karuzela ale najwazniejsze, ze ich namierzyłaś :) antyreklama na BB + negatyw na pewno zadziała :) co za kretacze wstretni.

Ja ide dzisiaj do solarium no i po zakupy jakies bo w sobo na 18 do chrzesniaka Tygrysa ;D hurrrrrrrrrraaaa (to z powodu zakupów)  ;)
 
reklama
Świetny świetlik i świetny ocean muzyczny :).

Antares, najbardziej urzekła mnie kura vel kogut i toto z zębami z przodu ;D. Tośka też się wybiera na swoją pierwszą osiemnastkową balangę?
(a swoją drogą, jak małżonek to zrobił?-oboje wyglądacie na góra 25 lat, chrześniak ma 18, co by znaczyło, że został chrzestnym w wieku lat 7.
Kuria na to pozwoliła ??? ;D)
 
Karolla, Irenka dostala ten muzyczny ocean w prezencie od dziadków z Nowego Jorku hehe :) Narazie stoi w piwnicy bo nie mamy miejsca, a Irenka juz nie wie czym sie zając, tyle ma zabawek. Musze rodzicom powiedziec zeby nie przysylali rzeczy ze Stanów, bo u nas można taniej kupić to samo i mniej zapłacić za przesyłkę. Moja mama ma manię "w Stanach jest lepsze", kupiła leżaczek - a tu takie same na allegro, kupiła kosmetyki Musteli - w każdym sklepie u nas te same, zabawki te same... Szkoda że nie da jej się wytłumaczyć, że my już nie jesteśmy Trzecim Światem :)
 
hi,hi,hi widzisz Madzia jak pozory myla ;) no i ta Twoja  dyplomacja ;) Mój Tygrys ma ponad 30 :) ja juz dobijam ;) Tygrys narodzony jako oststni w rodzinie, ze tak powiem w wyniku ekhm wypadku przy pracy ;) Rodzenstwo starsze o 10-11 lat wiec sie wszytko zgadza :)

Tosia jak najbardziej sie bedzie lansowac wśrod mlodzieży :)

NO I NARESZCIE JA SIE BEDE LANSOWAĆ :) mOJE DROGIE :) NABYŁAMMMMMMMMMMMMMM nareszcie ciuchy dla LUDZI :)spódniczka + bluzeczka + buciki wszystko w naturalnych kolorach z karta Nokia całkiem niedrogo :) Boshe....a ż sie nie moge doczekac aż Tygrys wróci zeby Wam sie zaprezentować :) jejeu jeju i normalny stanik z fiszbinami załozyłam.... ;D
 
raczej mi sie nie poprzewraca bo mój stary na widok moich łowów powiedział ŁADNE.ja sie bardziej podniecałam jak sobie kupił gitare.No.Wiec prezentuje sie nie za dobrze bo jestem wq i nie mam fryzu i mejkapu ale za to ciuchy widać.i grube nogi.ale co tam.Olewam.No.

vzftdf.jpg

vzftsg.jpg
 
:o :o :oMatko Boska, juz wiem, dlaczego tak rzadko sie nam tu pokazujesz...Nie chcesz nam przykrości robić. Przecież, kurka, chudniesz w oczach :o. Grube nogi, śmiechu warte. Ud nie widzę, ale łydki szaaalenie zgrabne. Dla mnie bomba. Tośka obciążona genetycznie urodą musowo. :) :) :)

I widzę, ze ktoś ci w chwili natchnienia portret chlapnął. Czyżby droga połówka pomarańczy, czy innego owocu miała i takie uzdolnienia ??? ;)
 
buahhahaha Madzia :) Ty jesteś jak miód na serce :) od razu sie człowiekowi robi lepiej :) i nie, ze nogi i tak dalej... dzięki :) jednak co baby to baby.Potrafią docenić wysiłek powrotu do formy :)

a do kurii, która raczyłaś wspomniec w którymś poście, to prawie musiałam pisać odwołanie zgodnie z sugestią ksiądza proboszcza.DLaczego? zapytasz zapewne.A dlatego droga MAdziu , ze pan ksiądz kleryk nie chciał nam udzielić slubu, kiedy przy okazji protokołu przedmałżeńskiego, jak na spowiedzi szczerze wyznałam, ze niezupełnie akceptuję naturalne metody regulacji poczęć....taaaa.no cóż.
 
A myśmy specjalnie wzięli ślub w parafii mojego męża, gdzie ksiądz Mundek protokół wypełniał razem z nami, a właściwie za nas. W ogóle nie kojarzę pytania o regulację poczęć, chyba sobie to sam uzupełnił (ale zdaje mi się, że wiedział, ześmy juz to sobie "wyregulowali" ;)) U mnie w parafii to ja bym na rozmowę nie chciała iść, bo proboszcz zdeczko nadgorliwy.
 
reklama
Antares Słonko chciałabym wyglądać tak jak Ty bez makijażu... :) ciuszki boskie! hehe aco do zabawek dokładnie tak wygląda drugi koniec łóżeczka Wiktora tyle że schowałam pod przewijak ;) hahahah monaliza rulez :)
 
Do góry