reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

No właśnie nie :( Już szukałam w paru sklepach - w wawie nie ma w żadnym koloru grafit. Nawet w Gdańsku szukałam - wiesz często jest na stronie że jest dostepny po czym jak dzwonię to się okazuje że nie ma.

Nad tym się zaczęłam zastanawiać Silver Cross Fizz#

Ja tez ten biorę pod uwagę tylko mi się za bardzo kolorystyka dla dziewczynek nie podoba;)
 
reklama
No właśnie nie :( Już szukałam w paru sklepach - w wawie nie ma w żadnym koloru grafit. Nawet w Gdańsku szukałam - wiesz często jest na stronie że jest dostepny po czym jak dzwonię to się okazuje że nie ma.

Nad tym się zaczęłam zastanawiać Silver Cross Fizz#
Jak szukałam cybexa po sklepach internetowych to zawsze na stronie mieli dostepny kolor sand a jak się okazywało nie mieli już ich dostepnych od miesiąca i juz nie będzie.
 
Kokusiu a po złożeniu zajmuje dużo miejsca?

Malutko bo składa się w bardzo zgrabną parasolkę. Sprawdzałam go w samochodzie i wchodzi bez problemu między siedzeniami a mężowy uważa że akurat palio mają najmniej miejsca w tym miejscu. W bagażniku też jest spoko bo nawet z dużymi zakupami się mieści

Kokusiu a jak xlander na wertepach się sprawuje?

Zapominajko zależy co rozumiesz przez słowo wertepy;-). Ja mam od podwórka do drogi kawałek z trawą którą mężowy zawszy zapomina wykosić i potem jeszcze żwirówki ze sporymi kamieniami i spokojnie nim przejeżdżam. No wiadomo że nie jest to to samo co tym starym z dużymi kołami ale w porównaniu ze starą Martyny spacerówką to rodzi sobie naprawdę dobrze.
 
dziewczyny błagam pomóżcie
06.06 mam chrzest synka mojej siostry mój M jest chrzesnym a ja nie mam żadnego pomysłu na prezent, na poczatku myslałam o łańcuszku ale siostra powiedziała mi że łańcuszek mały dostanie od babci, naprawde nie wiem co mu kupić
 
Sawka, przyznam, że ja jestem przeciwniczką kupowania na chrzest takich prezentów, które będą latami leżały w szufladzie. Jeżeli bardzo chcecie kupić coś, co będzie jednocześnie pamiątką to proponuję fajny zestaw sztućców. Hubert dostał z wygrawerowanymi inicjałami i powiem Ci, że marzyłam o tym, by Zosia też dostała swoje sztućce. I chyba wujek odebrał mój przekaz :-D Co prawda bez inicjałów (zawsze można wygrawerować), ale za to śliczne posrebrzane :-) i od pewnego czasu już z nich korzysta. Uważam też, że zawsze fajnym prezentem jest dobra zabawka, taka, która wystarczy na dłużej niż np. rok :-) Gdybyś potrzebowała pomysłu na fajną zabawkę to daj znać :-) Aaaa, u mojego męża w rodzinie kupuje się np. srebrne smoczki, które są jednocześnie pojemniczkiem na pierwszy ząbek, ale mnie znacznie bardziej jednak podobają się sztućce :-D
 
Sawka Mateusz na chrzest dostał od chrzestnej krzesełko do karmienia, a chrzestny kupił karuzelę nad łóżeczko i obrazek srebrny z dedykacją z Matką Boską, taki do postawienia.
 
dziewczynki jakie macie zabawki edukacyjne dla dzieciów...które się spisują?
ja wczoraj małemu kupiłam tablice do pisania w biedronce i jest zachwycony:) tyle,że bez mamy się odejść nie może bo muszę mu malować co chwilke,bo po chwili wszystko zmazuje;P
pytam sie co mu namalować...to " mowi" ijoijo( karetke) tuf tuf( pociag) hau hau(pieska) mial (kotka) brum(autko) hu-ju( hustawke) ;P i tak w ogole...ale chcialabym mu cos fajnego kupic ale nie wiem cosik...hmmm
 
reklama
też mamy tą tablicę, jest super :)

a co do innych zabawek - nie pomogę, Bartek ma ich pełno a i tak bawi się tylko autkami.

Właśnie w jego słowniku zapomniałam napisać że mówi jeszcze "autko" i "hu-siu"
 
Do góry