reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ja też myślałam o chuście, ale jednak chyba kupię nosidełko i to dopiero tak koło marca.

A teraz zastanawiam się nad takimi śmiesznymi naklejkami:
Duży Komplet Naklejek RAFFY - ŻYRAFA Decofun (491639479) - Aukcje internetowe Allegro

Jak myślicie fajne? Do nich można więcej kwiatków i motylków dokupić:)
Żyrafa fajowa:-) ja zrezygnowałam z kolorowych naklejek bo jak mi dojdą te wszystie kolorowe zabawki to będzie trochę jak w cyrku:-)
w zamian mam świecące nocą gwiazdki na suficie - trochę kicz ale jaki roczy:-D
 
reklama
Agatkas mnie również się ta żyrafka bardzo podoba.

A ja mam takie pytanko odnośnie tych koszulek KOSZULA DLA KARMIĄCYCH,CIĄŻOWA VIENETTA-roz. XL (502990340) - Aukcje internetowe Allegro
czy przymierzałyście może te koszulki i czy wam nic bokiem nie ucieka:-), bo ja sobie taką zakupiłam i teraz nie wiem czy nie jest za mała bo mi się te okienka "otwierają" ale niby leży ok więc już sama nie wiem. Bo teraz sobie tak myślę żeby jednak kupić jakąś inną bo jak tak wyskoczę w niej w szpitalu to sobie pomyślą że ja jakaś ekshibicjonistka jestem.:-D
 
A ja uwielbiam przedmioty "z duszą" - nigdzie nie kupiłabym takiej nowej kołyski dla maluszka jak ta, którą kupiłam na allegro, po dwójce dzieci... wiadomo- materacyk dokupiliśmy nowy:tak:
A ubranka - te blisko ciałka powinny być nowe ale spodenki czy kurteczka - dla niemowlaka niekonicznie, zwłaszcza jak się zna ludzi od których pochodzą.
 
reklama
Do góry