reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Mam identyczną......:-):-):-) a wkładów nie prałam...tylko powłoczki....
I jeszcze taką:
Puppet - yellow - Naturalna pościel dla dzieci

YOKA sliczna ta druga pościel my tez zastanawiamy się jaką jeszcze wybrać:-D

Villemo ja tez mam feretti

Też mam 2 :-) chcociaż chodzi mi po głowie jeszcze taki z frotki śliczny

REWELACYJNY ROŻEK FROTTE BECIK Z FROTKI zimowy (474788960) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiłam taki czekam na przesyłkę:tak:


Mam identyczny:-D ale zastanawiam się nad ultradźwiękowym:tak: po sobie wiem że jest bardzo suche powietrze u nas w domciu:-(i nam niewiele daja te na kaloryfer:no:
Ewelw o nawilżaczu napisałam na Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu
 
reklama
Dziewczyny - kupujecie nawilżacz powietrza? Jest konieczny??? Jaki kupujecie?? U mnie w mieszkanku bardzo suche powietrze... i zastanawiam się nad kupnem. Jak któraś miała, to napiszcie, czy byłyście zadowolone.... please.... A jak kupujecie - albo kupiłyście - to dajcie jakiś link....

Jestem na tym samym poziomie poszukiwań-i jak narazie chyba zakupię ten:


Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza AVENT SCH580 (479200045) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny mam do was pytanie. Jakie macie wyposażenie do wózka. Bo ja zupełnie nie wiem czy kupuje się pościel, śpiworek, czy co. ..:baffled:

Własnie tez sie zastanawiam. tylko, ze kołderka nie wchodzi w gre. Zastanawiam się czy kupic spiworek. Czy wystarczy kocyk i kombinezonik+przykrycie od gondolki.
Moze doświadczone mamy się wypowiedza.
 
Moje na szybko dzis skladane ;-) (tez mi wystaje ochraniacz)

1004077hr6.jpg

1004078cn0.jpg


1004079at4.jpg

1004080uj5.jpg
 
Agatkas - rożek śliczny.

Myszqa - bardzo fajne te rożki, ja uwielbiam prostotę, hehehe.

Zapominajka - ja kupiłam ostatnio śpiworek NOWY! ŚPIWOREK owcza wełna do wózka i fotelika (479349945) - Aukcje internetowe Allegro teściowa mówiła, że już jest u niej i że jest bardzo fajniutki, bo się zdejmuje cały ten wierzch (tzn. można go zupełnie odpiąć i zostaje tylko taka podkładka, na której leży dzidzia, a jak zaśnie to np. dopiąć można, żeby nie zmarzła). On jest trochę większy niż moja gondolka, ma ściąganą tą część nad główką, że można zrobić taki ciepły kapturek.
Ja wybrałam takie rozwiązanie ze względu na to, że nigdzie nie będzie dzidziusia podwiewać i będę pewna, że jest mu cieplutko w owczej wełence.

Cyprysiowa - ale śliczniutko!! morsko niesamowicie!! a masz karuzelkę? ciekawa jestem czy też rybia? Może Cypi mu zrobi rybkową karuzelkę?? Ślicznie!
 
reklama
Do góry