reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

ja kie kupuje żadnego śpiworka .....koc w zupełności wystarczy.....i okrycie od gondoli.....myślę że ubieranie dziecka w kombinezon i wkladanie go jeszcze w wełniany spiwór i nakrywanie pokrowcem to chyba przesada....;-)
 
reklama
Yoka - kto powiedział, że ja tyle warstw zamierzam zastosować. Śpiworek kupiłam po to, żeby nie ładować dziecka w tysiąc warstewek. Ja będę ubierała je tak jak w domu na to kombinezon (taki jakby jesienny bardziej, bo tu nie ma takiej ostrej zimy) i do śpiworka - tak wkładam tylko do gondoli, która jest przecież materiałowa, a u nas wieje bardzo zawsze. Nie chcę, żeby mu gdzieś zawiewało przez materiał, a sądzę, że tak właśnie by było.

Miałam taki podobny śpiworek dla Misi i bardzo go sobie chwaliłam - jeździła w nim tak długo jak się dało i był bardzo wygodny, tylko, że w tamtym ten wierzch nie odpinał się tak zupełnie, a potem miałam polarowy z odpinanym wierzchem i ta funkcja się bardzo sprawdziła. Teraz sobie zamówiłam taki, bo wiem już, że będę zadowolona. Mam nadzieję, że MYSZQA i ZAPOMINAJKA (o ile też się skusi) też.
 
Cyprysiowa super pościel, gdybym miała urodzić chłopca też bym taką kupiła, bardzo mi sie ona podoba.

Ja nawilżacza powietrza nie kupuje, mam takie ceramiczne zawieszane na kaloryfer, bardzo ładnie się prezentują i uważam, że to wystarczy.Jeżeli zajdzie tak potrzeba to kupie coś lepszego.

Do wózka nie kupuje śpiworka.
Dno gondoli wyłoże bawełnianym kocykiem, na to dzidzia ubrana w kombinezon i przykrywam grubszym kocem akrylowym, na to przykrycie gondoli + pokrowiec wózka, zupełności to wystarczy. Polska to nie Syberia a nawet jak juz będzie bardzo zimno to o ile pamiętam z niemowlaczkiem nie wychodzi się na spacery poniżej -8
 
reklama
Cyprysiowa bardzo fajna morska pościel :tak:
ja nawilżacza powietrza nie kupuję, a co do wózka to zastanawiałam się nad kołderką ale z tego co widzę to chyba żadna z was kołderki nie kupuje więc może nie warto...
a podusie do wózka będziecie miały???
 
Do góry