reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Wiecie i właśnie Ciocia mi mówiła, że często zdarza się tak,że po porodzie szpital ubiera Dziecko w wysterylizowane ciuszki, a jak przychodzi czas na drugą zmianę to mamusię dają ciuszki nie wyprane, nawet jeszcze z metkami-poprostu prosto ze sklepu-nieźle co nie:baffled::baffled::baffled:

Madzienka dzięki-ale to naprawdę komfort-a ja w dodatku jestem jeszcze jej chrześnicą:-D
 
reklama
Właśnie mnie zaszokowałyście. Ja cały czas myślałam, że pieluszki, kosmetyki i ubranka są standardem w każdym szpitalu:confused2:.
Całe zycie się człowiek uczy.
 
Yoka a ubranka dla maluszka też bierzesz? U mnie w szpitalu nie trzeba bo dają, więc ja ubranek nie biorę. spakuję osobną torbę na wyjście ze szpitala z ubrankami dla maleństwa i jak będę już wychodzić to mój M ją przywiezie.
Tak ubranka tez biorę.....w szpitalu dają jak ktoś nie ma ,ale już od wielu osób słyszałam że dzieciaczki dostają po nich uczulenia....więc zabieram swoje....;-)
 
Mam do Was pytanie czy pierzecie wkład pościeli???:tak:

Kupiliśmy w sobotę pościel i chce ją wyprać....

Teraz pochwalę się..:-D

princesspinkxy2.jpg
 
Ja tez prałam powłoczki oraz ochraniacz.

A tak apropo gdyby któras z Was miała ochotę na pościel Feretti Sunflower? Kupiłam na zmianę, ale nijak nie pasuje mi kolorystycznie do pokoju.

sunflowerby0.jpg
 
A my dziś kupiliśmy resztę potrzebnych rzeczy - przewijak (żółty ze słonikiem) wanienkę (różowiutką - taki chłopięcy kolor :-D)
Kosmetyki dla maluszka kupiłam wszystkie z nivea, jeszcze tylko Oilatum musze nabyć ale to już nic pilnego.
Pieluszki kupiliśmy niestety pampersy, bo huggiesów nie było :dry:
Dla mamusi (czyli dla mnie :-)) wkładki laktacyjne, podpaski i żelik do higieny intymnej.
I jeszcze kocyk ciepły w misie :-D

Już mogę się spakować do szpitala i od razu mi lepiej :-D
 
Mam pytanie czy kupiłyscie dla swoich maluszków jakies pizamki ? Bo nie wiem co mam zrobic, najlepiej bedzie się spało takiemu maluszkowi w takich pajacykach bawełnianych a nie spiochach, chyba :sorry:
 
reklama
A ja wyprałam wszystko i wkłady i powłoczki i wszystko, co się dało:-D Syndrom wicia gniazdka na całego:-D ale już mi powoli przechodzi:-p
A piżamki? - Będzie spał w pajacykach
 
Do góry