reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

termometr my taki kupiliśmy dziś w sklepie CHABER u nas w mieście za 91 zł

(do ucha i czoła - 2sekundowy - obok są zdjęcia na stronce)
Topcom International - Ear & Forehead Thermometer 101
Jest zajebisty.... data temperatura pomieszczenia, godzina latarka wyświetlacz super!
Kurka wodna!
poszliśmy dziś na zakupki "drobne".... i 500zł przepi.przyliśmy!!!!
jejku... jakieś pierdoły... pampersy, husteczki, nawilż, ręczniczek, przewijak, płyn do kąpieli, krem ochronny, wkładki laktacyjne. No ten termometr nie był drobnym zakupkiem...ale nie zamierzaliśmy już dziś kupić.... jednak tak mi podsunęłyście dziś super fajowo ten pomysł... i BACH! termom. jest w domciu... tak się cieszę...
Dzięki!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku jak dobrze, że mi przypomniałyście o termometrze oglądałam kilka ze 2 miesiące temu ale nie kiłam i zupełnie wyleciało mi z głowy:-)
 
Moja Natalka w lutym leżała w szpitalu i właśnie takim termometrem skroniowym pielęgniarki mierzyły temperature, pomiar expresowy i wiarygodny, byłam zachwycona nim ale cena 300zł mnie powaliła,
 
Ja na razie nie kupuję termometru, mam taki zwykły z giętką końcówką, Misi jak była maleńka mierzyłam temperaturkę zawsze albo w ustach, albo w pupce i taki termometr mi się sprawdził, może za kilka miesięcy kupię taki do czoła i ucha.
 
Ja na razie nie kupuję termometru, mam taki zwykły z giętką końcówką, Misi jak była maleńka mierzyłam temperaturkę zawsze albo w ustach, albo w pupce i taki termometr mi się sprawdził, może za kilka miesięcy kupię taki do czoła i ucha.

Ja też mierzyłam Jasiowi zwykłym, elektronicznym, w pupce. GOrzej jest teraz, bo nie bardzo sobie daje.
 
Ja na razie też chyba nie będę kupowac termometru...w sumie dostane go w kazdym sklepie...a po co mysleć o tym że już musze mierzyć tempraturkę ajk nasza żabka będzie 100%zdrowa:tak:
 
Ewelw wreszcie odebrałam staniczki:) dokładnie takie jak chciałam - dziękuję. :-DZaraz wystawię Wam opinię:-D
Nie cierpię Poczty Polskiej, psują przyjemność zakupów
 
reklama
Ewelw wreszcie odebrałam staniczki:) dokładnie takie jak chciałam - dziękuję. :-DZaraz wystawię Wam opinię:-D
Nie cierpię Poczty Polskiej, psują przyjemność zakupów
Dorotko - ogromnie się cieszę, że jesteś zadowolona - pociesza mnie również fakt, że może taka za "szeroka" nie jestem sokoro mamy podobne rozmiary...:-) (bo przyznam, że te dolegliwości wraz z rozmiarem już mnie trochę załamują...:zawstydzona/y:)
A co do poczty - to fatalnie.... przez nią wszystko ma mój męzyk utrudnione.... Nieraz godzinami na poczcie stoi, bo szukają 20 min czegoś dla jednej osoby... kolejki po 20 osób...:angry: Jedno okienko!!! Ludzie krzyczą czasem w kolejce... narzekają... nie dziwię się.... Poczta polska jest "do d.py" Człowiek się uwija - chce wszystko jak najlepiej... a oni wszystko psują i utrudniają!! Mało tego kradną - pisałam niedawno u nas na forum o kradzieży koszuli z paczki....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry