reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Powiedźcie mi dlaczego do łóżeczek są takie duże kołderki 100x135, czy to standardowy wymiar?? uważam, ze to za duża kołderka
ja mam mniejszą po Natalce (IKEA)i musze kupić nową kołderkę bo do nowej pościeli nie będzie pasowała
jakiej firmy polecacie kołderki?
 
reklama
Dokladnie, przed 15 jest minus :tak:to byla zima 3 lata temu i byla ostra... nie to co zeszla, mi bardziej po jesien podchodzila, raz na sanki wyjechalismy i prawie po chodniku je ciagnelismy:-)

Oj pamiętam tą zimę Cyprysiowa - śniegu u nas było po kolana. Jak mąż po porodzie wrócil wieczorem do domku, to zastał podjazd cały zasypany i do 11 wieczorem jeszcze kiblował z łopatą. Ale mówił, że był w takim szoku, że nawet nie wiedział, kiedy wszystko odśnieżył :-D

A swoja drogą - skąd nam się temat spacerków na zakupy przyplątał :cool2:

Ja wczoraj zrobiłam spore zakupki przez internet, ale nie dla Hani, tylko dla Jasia, bo mi chłopak w ciągu ostatnich dwóch miesięcy tak urósł, że wszystko ma za małe. :baffled:
 
Ja też właśnie się zastanawiam nad tym termometrem-jest tani(choc własnie ta niska cena mnie troszkę zastanawia...).Ponoc te w smoczku są najmniej dokładne,no i nie każde dziecko ssie smoka,a nawet jeśli-przy przeziębieniu z katarem będzie dzidzia wyplówac taki termometr,bo będzie trudno jej przez nosek oddychac-więc to moim zdaniem bez sensu taki wynalazek:confused:.
Jeszcze nad tym modelem się zastanawiam TERMOMETR na podczerwień do UCHA CZOŁA, 7w1 2sek (466773894) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
a propos termometrów:
faktycznie ten w smoczku jest najmniej dokładny i dosc długo trezba czekac na wynik ok 3 min a jak dziecko nie wspolpracuje to nic sie nie uda,chociaż temperatura zmierzona w ustach ( no i w pupci nie smoczkiem:-)jest najbardziej prawdziwa)
ten w uszko - ok ale dla starszych dzieci raczej b taki maluch co się kręci, wierci raczej 30s nie wytrzyma.odczyt jest mniej dokladny niz pod pachą. poza tym u niemowlat i u noworodkow jest jak najmniej dokladny bo bo maja b waski przewod sluchowy i spec twierdza iz trezba poczekac z wyk tego term do 3mies zycia,
Najlepszym i też dokładnym rozwiązaniem u nowordkow i niemowlat jest termometr skroniowy i otrzymuje sie b dokladny pomiar
Najlepsze sa cyfrowe z miekka końcówka- zmierzy temp w odbycie, w ustach(choc nie tym samym termometrem)i pod pachą pomiar trwa od 20-60s

Wiec ja polecalabym kupic jednak ten skroniowy dla Maluszków
 
Do góry