reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama

Mam nadzieję, że taki rożek będzie dobry, bo mam identyczny:) tylko zamiast niebieskiego tła pod misiami, to żółte;))) A jak zajrzysz na poprzednią stronę, to możesz zobaczyć poduszkę do karmienia, jaką kupiłam. To nie jest rogal, o jakim pisze Mika ale właśnie poduszka, też wierzę, że się sprawdzi, a taką rogalową poduchę kupowała wcześniej jussti - gdzieś na pierwszych stronach wątku zakupowego powinna być.
 
Bena to jest rożek, w takim dzidzia może sobie spać, ze szpitala najczęściej w tym się zabiera. Bardzo ładny wzór wybrałaś, ja taki wzór zamówię pościeli zapasowej tylko że zielonej.
Sylwia a ten rogal to właśnie poduszka do karmienia, tak położne u nas na to mówią. A tą co Jussti kupiła to gdzieś bardziej na początku tego wątku będzie
 
Sylwia piekne zakupy.:-):-D Ty przeciez kupilas chyba tego rogala (Poduszka do karmienia), widze na zdjecia u Ciebie. czy to cos innego.
Izoldzia rewelacyjne te lozeczko i zobaczyc jak przypadlo twojemu synusiowi do gustu:-D:-)
 
ONAMIKA to jest ta sól do oczek
Apteka internetowa / Physiodose, płyn do przemywania oczu i nosa, 5 ml x 12 szt Cena: 10.26 pln

KASIEK najbardziej podoba mu się wychodzenie dziurą bo w tamtym łózeczku nie mieliśy wyjmowanych szczebelek i dla mnie lepiej bo nie muszę go dzwigac

PIszecie o rogalu do karmienia? Chyba chodzi o poduszke poporodową jeśli tak to można ja kupic w każdym sklepie z artykułami medycznymi własnie taką widzialam dzisiaj koło siebie az pózniej wejde i zapytam o cenę.Bo tak sobie myslą że chyba sie przyda zwłaszcza jak hemoroidki wyjdą po porodzie (oby nie ale u mnie znów sie na to zanosi)
 
Jakoś sporo nieporozumień z tymi rogalami, rożkami i poduszkami :-D

Poduszka poporodowa - przeznaczona dla mam - jak sama nazwa wskazuje, po porodzie. Okrągłe ustrojstwo do siadania zadkiem, kiedy rany/szwy przeszkadzają w normalnym użytkowaniu tegoż.
PODUSZKA POPORODOWA Z ŁUSKĄ GRYKI -2x PRZESZYTA

P.S. Z powodzeniem można ją zastąpić dmuchanym kołem do pływania dla dzieci - i takie koło z pewnością jeszcze się przyda
:tak:

Rogal - przeznaczony dla mamy/bobasa, do karmienia. Specjalna poduszka w kształcie księżyca. Ułatwia podtrzymanie dziecka w prawidłowej pozycji przy cycku.
PODUSZKA do karmienia MALUSZKA ___ ROGAL ___ HIT

Rożek - kwadratowa kołderka, krewniaczka becika, kolorowa z jednej strony, zawija się wokół dziecka jak koperta - często do zabierania malucha ze szpitala, noszenia na rękach.
NOWY Rożek kokos + GRATIS PODUSIA WYPRZEDAŻ


Jak się mylę niech mnie guru Asioczek poprawi :tak: Zdjęć nie wstawiam, za dużo zachodu ;)
 
Ostatnia edycja:
Samhain właśnie miałam takie zestawienie zrobić :)

Z tym zabieraniem dziecka w rożku to nie tak do końca prawda, większość z nas będzie jechać samochodem więc pamiętajcie o foteliku samochodowym !!
Moja rada rzeczy na wyjście dla siebie i maluszka zapakujcie w fotelik aby świeżo upieczony tata niczego nie zapomniał.
 
Ostatnia edycja:
No fakt, ja się tu sentymentalnie zamyśliłam, starszego wynosiłam w rożku, bo na autonogach ;) Każde dziecko w innym mieście rodzę i innej odległości od szpitala ;)

Jak dla mnie to wszystkie te sprzęty zbędne, rożka owszem używałam, ale krótko i rzadko - dziecko w mig wyrasta. Później ewentualnie jako mata pod tyłek do zabawy na podłodze służył :)
 
Samhain u nas też rożek był raczej jako podkład do zabawy niż faktyczny rożek. Ale jako zapobiegliwa mama miałam, aż dwa zakupione. A Maja miała wrodzona awersję do rożka :) Teraz jeden będzie w wózku a drugi na wycieczki jako kocyk podkład :)
Poduszkę poporodową miałam i była moim wielkim przyjacielem :) przez cały tydzień
 
reklama
Izoldzia dziękuję że znalazłaś kochana jesteś :)
Samhain w 100% się z tobą zgadzam z tym zestawieniem.
Asioczek ty jak zawsze służysz cennymi radami.
Wiecie jaki ten rogal jest super, nadaje się do spania, jest wypełniony czymś tak wygodnym, że jeszcze w życiu takiego czegoś nie widziałam. A rożek dostanę od cioci męża, wanienkę tak samo. Dostałam również matę edukacyjną, fotelik samochodowy i leżaczek, taki prosty ale zawsze coś. Zawsze to parę 100 będzie mniej.

Ps A jeszcze co do tej karty stałego klienta w DOZ, ją się zamawia czy jak??
 
Do góry