reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

misiu, a z czego jest ta pościel? Ja myślę, że chyba można wyprać tak jak dorosłą, czyli w 60 stopniach, w każdym razie ja naszą pościel z kory i flanelową tak piorę...
Swoją drogą dziwne, że nie ma tam żadnej informacji na ten temat.
 
reklama
Rapunzel to jest taka standardowa dzieciaczkowa pościal z firmy BabyRaj taki komplet z ochraniaczem itp. niestety nie było nic dołączone odnośnie prania i nie wiem czy moge wszystko wrzucić do pralki i uprać?? Tak byłoby najprościej ale boje się że np ochraniacz się rozleci bo jest przecież usztywniany i przybornik też. Chyba napisze do nich maila żeby mi jakiś skan instrukcji przysłali.
 
Wg mnie ochraniacz się nie ma prawa rozlecieć, przecież to musi sie dać wyprać w pralce, ja swój piorę bez problemu... nie wiem zbytnio, co to ten przybornik i jak z nim postępować, ale masz rację, najlepiej dowiedzieć się u źródła. Możesz ostatecznie wyprać w temp 40 stopni i wyprasować gorącym żelazkiem, w sumie pościel jest czysta.
 
I kilka kolejnych nabytków do Oleńkowej szafy...
 

Załączniki

  • 19-06 gadzety.jpg
    19-06 gadzety.jpg
    87,4 KB · Wyświetleń: 48
  • 19-06 przescieradla i okrycie.jpg
    19-06 przescieradla i okrycie.jpg
    84 KB · Wyświetleń: 39
  • 19-06 poduszka.jpg
    19-06 poduszka.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 19-06 rampersy.jpg
    19-06 rampersy.jpg
    93,2 KB · Wyświetleń: 34
  • 19-06 gratisy.jpg
    19-06 gratisy.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 40
Sylwia widze że zakupy udane... super... Ja tez kupiłam taki sam zestaw do obcinania paznokietków... Ciekawa jestem czy będzie dobry?
 


A to łózeczko o którym Wam kiedys pisałam że kupiliśy za bezcen Z Fifem na pokładzie

A to dresik który wychaczyłam za połówę ceny

 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny za rady, a jeszcze byłabym wdzięczna za znalezienie mi soli fizjologicznej.
Ps. Kiedyś któraś z Was pisała o preparacie na pocenie się którego w ciąży nie używacie, czy moze ktoś pamięta nazwę?
Z góry dziękuję za pomoc.

Dziś udało mi się kupić wielki rogal do karmienia, takie coś ja w szpitalu, za 10zł. Myślę że teraz żadna pozycja w karmieniu nie będzie mi straszna
 
Chyba chodzilo o etiaxil , ja uzywalam przed ciaza niebieskiego ;-)
ona mika rogal? Chyba wiem o co chodzi... tez chcialabym bardzo to miec ale gdy tu pytam o rozek i tlumacze jak to wyglada to sie na mnie patrza jak na idiotke hi, chyba bedzie trzeba zamowic z netu jakos.Slyszalam ze to sie bardzo przydaje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bena położne polecały taki rogal, tylko mówiły ze te co sprzedają (w Polsce w sklepach) są twarde i za małe. Ja kupiłam w używanym z Anglii, tam jest już taki prawdziwy, duży, bezpieczny szpitalny rogal, ale jaki coś poduszka tez jest przydatna
Ps położna mówiła ze można ewentualnie u krawcowej sobie taki rogal uszyć
 
Ostatnia edycja:
Do góry