reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Hej Kasiu :-)
Masz rację nie ma takich materacyków jak w Polsce.Tu są na miekkość i na ilość colii (hehe nie wiem jak to napisać , to coś z tymi drutami w środku , im wiecej colii tym droższy materacyk).Myśmy zakupili średniej miekkości
i średnio cenowy w Targecie ,nie pamiętam firmy ale to raczej nie istotne.

ps.Mam nadzieję że już się link wyświetla jak nie to daj znać , pokombinuję...
 
reklama
co do fotelika samochodowego to juz kiedys pisalam , ze choc nie mam samochodu to zakupic musialam bo w naszym szpitalu nie wydadza dziecka jak nie ma fotelika. Czy mi sie na cos wiecej kiedys przyda? Trudno powiedziec..moze jak jacys znajomi podjada, tesciowa. W ostetecznosci jak juz Hania bedzie nieco starsza to bede ja mogla wsadzic do fotelika i przeniesc ze mna do kuchni( funkcja lezaczka na chwile)
 
Dziewczyny wkleilam ten link zebyscie sobie poczytaly . Ja wzoruje sie na liscie Asioczka z 5 strony tego watku i wszystko z tego kupuje a co bedzie zbedne to sie okaze ale mysle ze wszystkiego bede uzywac a fotelik samochodowy jest dla mnie obowiazkowy. Mam komode z przewijakiem i mysle ze mi sie przyda ale nic by sie nie stalo gdybym przewijala maluszka na lozku;-)
 
Minkota cudny zestaw szkoda ze w Polsce takich nie ma. A tak z ciekawości przeliczając na złotówki to ile taki zestaw kosztował?? Łóżeczko turystyczne tez słodkie :-)
izoldzia u mnie pełno dwupaków, teraz jakieś akcesoria dla niemowlaków za 3,99 ale nie wiem czy to warto kupić i czy dla dziecka się nadaje. Są tam butelki smoczki grzechotki gryzaczki itp
Saly możesz w takim foteliku znosić maleństwo po klatce, czy zabrać do supermarketu pobliskiego, albo tak jak mówisz żeby posiedziała w tym jak ty będziesz zajęta. Zawsze można później sprzedać i trochę kasy sie zwróci

A ja dziś zapłaciłam za łóżeczka te z kołyską. Razem z przesyłką (materacyk gratis) wyniosło mnie 400zł, u mnie w mieście za tyle to ja samo łóżeczko takie kupię, a dziś nawet za 420zł takie oglądałam. Jak dobrze że ktoś wymyślił allegro.
Jak zarejestrujemy samochód to pojedziemy po wózek.
A zamawiała któraś z Was jakiś przewijak na łóżeczko?? Też chcę z allegro bo u nas 55zł najtańsze, a i tak wszystko zamawiam razy 2 bo jeszcze siostrze :-D
 
Ona_mika zamawiałaś może już tą pościel do łóżeczka?? Bo ja się też poważnie nad nią zastanawiałam.. W sumie to moi rodzice się zobowiązali że kupią pościel, ale jak patrzyłam te ceny w sklepach to są ogromne.. I doszłam do wniosku że allegro najbardziej się opłaca.. Tylko moja mama troszkę się boi tak zamawiać, dlatego chciałam uzyskać Twoją opinię na temat tej pościeli (bo mówiłaś że akurat tą będziesz zamawiać).
 
Saly to nieco dziwne z tym niewydawaniem dziecka bez fotelika, pierwsze słyszę, a gdyby ktoś mieszkał obok i przyszedł piechotą, to na co mu ten fotelik ;-)
Samhain zgadza się, że każdy ma własne preferencje co do potrzebnych rzeczy :tak:
 
Ona_Mika dziękuję :-)
Kurcze nie wiem po ile teraz dolar stoi (ok sprawdziłam już na onecie ;-)) więc zestaw kosztował około 100$ czyli około 212.00 zł , według dzisiejszego kursu :-)
 
ona_mika w sumie po sobotnich zakupach daruję sobie jz te body bo nie zdążę wykorzystać zresztą dotarły mnie wieści że szanowna teściowa kupiła

a co do innych akcesorii w biedronce to raczej sobie odpuszczę mam ju zswoje sprawdzone "pewniaki" i nie będe testować tych nowości


PIszecie o kołyskach rany tez mi się marzyła ale.....................
pozdrawiam
 
reklama
Do góry