reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Bastra zgadza się :tak:Długo polowałam na coś fajnego i z umiarem w cenie , miał być kubuś puchatek ale był wyprzedany a trafiło sie to. W sumie jestem zadowolona :-)
 
reklama
Minkota powariowali tutaj z tymi cenami poscieli. Piekne to one sa. Ja w sumie po konsuktacjach z bratowa to nie kupowalam calego kompletu, bo okazuje sie, ze jest niepraktyczny. Moja bratowa np, kolderke powiesila na scianie jako ozdobe, bo byla strasznie nieprzyjemna dla malej.
Bastra karuzela rewelacyjna:-)
 
Hej kobietki

Chyba udzielił mi się od was nastrój na zakupki wiec wczoraj zakupiłam śliczniutkie body dla niunki
trafiłam na wyprzedaz z Zarze są śliczne niestety w biedronce juz nie ma tych dwupaków

MINKOTA super komplecik !!!!!!
 

Dzięki dziewczyny , czasem można wyszukać coś fajnego za w miarę rozsądna cenę.
Kasiek z cenami pościeli nie jest tak żle ale fakt że trzeba pochodzić albo na internecie wypatrzeć :tak:Dziś w BabiesR"Us widziałam spore przeceny na pościel.

No i zaszaleliśmy .Kupiliśmy takie łóżeczko turystyczne ( mamy piętrowy dom więc to będzie stało na dole ). Spodobało mi się to że ma przewijak i jest takie jasne (wszystkie były takie ponure).

playpan1zt0.jpg

Kupiliśµy też fotelik , matę edukacyjną ,kosz na brudne pieluchy i huzdawke elektryczną.Jak szaleć to szaleć ;-)A o spłacie kredytu (jak mawiała Scarlet Ohara ) pomyślimy jutro !!!:-D:tak:
Mamy już chyba wszystko co niezbędne (tak mi się wydaje) a przynajmniej wszystko z tych większych rzeczy.
Aha z mniejszych , ważnych rzeczy termometr do uszka - rewelka !:tak::-)
 
Minkota ja tez buszuje po Babies'R'Us. Dla mnie rewelacja ten sklep. Sluchaj a jaki materac kupujesz, bo w Polsce to teraz wszytskie mamy kokosowo-gryczany. ja sprawdzalam tutaj to nie ma czegos takiego. Moja bratowa to kupowala na miekkosc, bez okreslonej jakies marki, a czy Ty juz masz zakupiony, czy jeszcze sie zastanawiasz?
Cos z linkiem jest nie tak, bo nie widac!
 
bena ciekawy ten link wkleiłaś, choć nie ze wszystkim się zgadzam. Wg mnie np przewijak jest bardzo potrzebny, ja miałam taki na łóżeczko, ale oczywiście forma nie jest istotna, równie dobrze może być z komodą specjalną. Tak samo leżaczek wg mnie przydatny dla małego dziecka, które ma jakąś rozrywkę i wcale nie musi się bujać.. Pieluchy i tetrowe, i flanelowe tez potrzebne, o tym już pisałyśmy kiedyś.
Co do zasypki, ogromnej ilości skarpetek i w ogóle ubrań, to się zgadzam, że można odpuścić.
 
Bena ile mam zapewne tyle opinii. Co za duzo to niezdrowo, ale fotelik samochodowy to w naszych czasach podstawa, nawet jak nie masz samochodu sporadycznie ktoś z rodziny może Ciebie podwieźć a co wtedy z maluszkiem?
 
reklama
Bena ile mam zapewne tyle opinii.
<-Samo sedno ;))

Rapunzel a ja nigdy nie użyłam przewijaka, (nie używałam też sterylizatora, laktatora ani podgrzewacza -i listę mogłabym wydłużyć) żaden z moich trolli nie miał, każda mama sama wybiera co jest przydatne a co nie.
Tetry i flanelki uważam np za niezbędne, choć nie do celów pieluszkowych.
 
Do góry