reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ja tez nie bede kupowac podgrzewacza, bo doszlam do wniosku, ze nie jest mi az tak bardzo potrzebny. Podpatruje moja bratowa, ktora ma przygotowana wode i jedynie co to troche zagotyje, wymiesza obie wody i wtedy robi mleczko (ja mowie o proszkowym). Nie pamietam tylko jak ona robila z wlasnym mlekiem, bo sporo go sciagala.
 
reklama
Mogę polecić laktator elektryczny medeli - uratował mi laktacje po cc. Ale zakupiony został już po porodzie przez mojego męża... I powiem Wam, że nie wiem jak dałąbym radę z ręcznym... Więc jak macie małą różnicę w cenie to wybierajcie wersję elektryczną - można usiąść i myśleć o tonie mleka... które wypływa ... no bo przy tej czynności trzeba być zrelaksowanym i w wygodnej pozycji - ma to duże znaczenie co do ilości ściągniętego mleka.

Wkładek używałam belli - na początku nie miały paska z klejem, później je ulepszyli i był.. i z tego co pamiętam było też wgłębienie na sutek.

Ściągnięte mleko najlepiej podgrzać w ciepłej wodzie... Uważam że podgrzewacz może się przydać gdy mama karmi tylko butelką... wstawia się na nocne karmienie wodę w butelce a jak bobas się obudzi to tylko dosypuje mleko... w razie co dokupicie później teraz szkoda kaski.

Co do wózka to dalej polecam ten, występuje w różnych wersja kolorystycznych i kupuje się go oczywiście ze spacerówką, przykryciem i torbą - kosztuje ok 920 zł






Wstawię link (jak mi nie wyjdzie dajcie znaka co źle robię)

[URL]http://www.jedo.pl/pl/index.html[/URL]
 
Katia fajny ten wozeczek. U mnie jest taki wybor tych wozkow, ze nie wiadomo, ktory wziasc. Najgorsze jest to, ze nie ma takich zestawow gondola i spacerowka. Trzeba kupowac oddzielnie, a sama tylko gondola kosztuje sporo. Bardzo rzadko widac, aby mama prowadzila wozek z gondola, tutaj albo w spacerowce, albo (najwiecej widac) fotolik samochodowy na wozku. Tak wiec mam ciezki orzech do zgryzienia, ale pewnie zdecyduje sie tylko na spacerowke.:-:)tak:
 
Kasiek - a może na spacerówkę i do tego taki wkład dla niemowlaków? Powiem, szczerze, że mi szkoda tych bobasków, które jeżdżą non stop w fotelikach. Ta pozycja jest wymuszona. Dziecko wg mnie powinno na spacerku spać sobie na płasko. Tak podobno najzdrowiej...
 
katia myślę, że masz rację, ze dziecku wygodniej w gondoli niż w foteliku, przede wszystkim jak zaśnie można położyć na boczku i w ogóle ma swobodę ruchów. Ja póki co nie pisałam w tym wątku, bo nie bardzo miałam czym się pochwalić z braku kasy. Jutro idę do mamy robić przegląd ciuszków po Monice, żeby wiedzieć, czym ewentualnie dysponuję i nie muszę kupować.
Ja podgrzewacz bardzo sobie chwaliłam, ale jak przeszłam na butelkę w jakimś 8 chyba miesiącu. Jak się mała obudziła, to tylko dosypywałam z pojemniczka odmierzony wcześniej proszek, zamieszałam i gotowe, metoda mini-maxu: minimum wysiłku- maximum świętego spokoju :))))
 
Witajcie !!
Właśnie przyszły mi zakupki z allegro, min. butelki.Postanowiłam spróbować Tomme Tippee, bo czytałam sporo pochlebnych opini na ich temat.Na mleczko kupiłam w wersji różowej-mam nadzieję,że ginek do końca już nic nie wypatrzy między nożkami u Laury :tak:.Smoczek uspokajający też od razu kupiłam-z tej samej serii-różowy ;-).
Co do wkładek to kiedyś używałam z gerbera i nawet mi pasowały a tym razem kupiłam z Baby-Ono,bo ładnie dopasowują się do piersi, mają psek mocujący i są bardzo delikatne.A jak będą się sprawdzały w praktyce-zobaczymy !!
Bastra - śliczne te twoje zakupki !! Wózek ładny kolorystycznie i co najważniejsze duży,szeroki-czyli wygodny dla maluszków.
 
Asioczek gondolka bardzo mi się podoba świetny zakup :)

Katia2000 dzięki za wszelkie rady i porady a najbardziej za wózek bo napaliłam się na niego ze tak powiem. Bardzo mi pasują jego opcje a szczególnie cena :) Też mi zależy na oddzielnej gondoli i spacerówce. Może orientujesz się czy lepszy na paskach czy na plastikowych wahaczach ???

Rapunzel no to czekamy na pierwsze zakupowe zdjęcia :)

Hania ja też kupuje butelki Tomme Tippee tez słyszałam że są dobre :)

Już mam parę akcesoriów dla Zuzi i ciągle je oglądam bo nie mogę się napatrzeć, może dlatego ze nigdy nie byłam posiadaczka małej szczoteczki i grzebyczka czy pieluch tetrowych nie mówiąc o malusich ubrankach :)
 
Misia - przejżyj oferty różnych sklepów. Bo można znaleźć naprawdę ze sporą różnicą lub jakimś gratisem. Jest sklep na białołece (tam były zawsze najtańsze) TANIMARKET.PL wózki dziecięce, zabawki, teutonia, fisher price, wózki, dziecko, dla dzieci, graco, foteliki samochodowe. Ja mam na wahaczach, na paskach wydawał mi się za bardzo miękki. Wahacze trzba psiknąć bo mogą skrzypieć (ale to tak jak z rowerem pewne cześci trzeba smarować). Możesz zobaczyć sobie ten wózek np w sklepie na świętokrzyskiej... Nie wiem gdzie ci bliżej... Zaznaczam, że nie jest najlżejszy więc jak masz w planach noszenie na góre to się zastanów... Ale ja mieszkam na parterze i jest git. Duży - podobny do emaliungi a ta mi się bardzo podobała tylko droga...
 
Ja jak sobie teraz pozmysle, ze ta dziecina w foteliku w pozycji prawie siedzacej spi to mi sie juz szkoda robi:-(. Tutaj wlasnie spacerowki maja to do siebie, ze calkowicie, na plasko sie rozkladaja i moga sluzyc jako gondola.
 
reklama
Kasiek nie każdy fotelik wymusza pozycję prawie siedzącą. Już są takie rozkładane na płasko.

A to starsza siostra testuje gondolę :)

 
Do góry