reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Widzę że zakupy idą pełną parą :)

Bastra zakupy zrobiłaś super już prawie wszystko masz.
Pościel bardzo ładna
Foteliki super
Wózek to hoho niezły pojazd bliźniaki będą miały dużo miejsca i wygodnie.

Ganiolek też obkupiona widzę jesteś a jeśli chodzi o allegro to ja też tam prawie cały czas siedzę i oglądam aż mam dość :)

Samhain Ona_mika ja na razie podgrzewacza nie kupuję jak będzie potrzebny to się poleci i kupi bo tez słyszałam że się tego nie używa a trochę kosztuje. Można właśnie jak piszecie podgrzać w rondelku z wodą lub jak zaproponowała Asioczek w mikrofali. Tak samo można je wysterylizować.
W laktator jednak się zaopatrzę upatrzyłam sobie taki niedrogi i podobno dobry z firmy Madela http://www.babystyle.pl/?zobacz=5473
Wkładki laktacyje kupiłam Bella 30szt miały wszystko co chiałam i były tanie 8 zł. Zobaczymy jak się sprawdzą bo nie miałam okazji użyć. Szczerze mówiąc widziałam pierwszy raz na oczy wkładki laktacjne i myślałam że są wielkości płatka kosmetycznego hehe więc jak wyjęłam z opakowania to się zdziwiłam. Jednak po przyłożeniu od piersi już się nie wydają takie duże tylko w sam raz. Wyobraźnia nie zna granic :D
Sądzę że na takie jednorazowe wkładki nie ma co kasy wydawać przecież i tak lądują w koszu.
 
reklama
Sądzę że na takie jednorazowe wkładki nie ma co kasy wydawać przecież i tak lądują w koszu.

Tak samo myślę, dlatego szukam takich które mają wszystko czego chcę, a nie cenę proporcjonalną do np marki ;) W końcu jeść ich nie będę, wystawiać do podziwiania tez nie.
Asioczek dzięki za radę, sprawdzę te co polecasz :)
Misia, Asioczek a te belli mają kształt miseczki (zagłębione) i z głębszym "wcięciem" na sam sutek?
Misia, ten laktator wydaje mi się jakiś drogi, jak na ręczny. Chyba niewiele drożej widziałam elektryczne.
 
Samhain bella są w kształcie miseczki jeśli chodzi o zagłębinie na sutek to nie wiem niegdy nie widziałam może mają hmm. Ja przystawiłam do piersi to wydają się ok.

Ten laktator kosztuje około 80 zł a elektryczne np z tej samej firmy to nawet 500zł.
Na tej stronie co podałam 76 zł
Jak patrze na inne laktatory ręczne to kosztują powyżej 100zł
to jest laktator ręczny MEDELA LACTASET - tak brzmi pełna nazwa

To jest też ciekawy laktator elektryczny za 142 zł (niedrogo :O) tylko ciekawe jak działa Sklep eDZIECKO.com.pl :: LAKTATOR ELEKTRYCZNY BABY ONO
 
Misia, BabyOno na allegro za 120 :) Pooglądaj tam, inne tez, może coś Cię skusi. Chociaż ja laktatora użyłam tylko kilka razy (ręcznego i elektrycznego też) to za podobną cenę wybrałabym na pewno elektryczny.
 
Ja kupiłam wkładki baby-ono. Wyglądają na dobre. Przy Emilce wkładek nie potrzebowałam bo była mały żarłok i zjadała wszystko co zdążyłam wyprodukowac. Nie dziwne że jak miał rok to ważyłą 14,2kg - pulpet była...:-D
 
Asioczek no tak, ale mi chodziło o mleko matki, odciągnięte, wiesz jakby mnie nie było i ktoś podawał. Z wodą myślę ze nic sie nie dzieje, przecież to tylko cząstki dragają
 
Ona_mika u mnie spokojnie woda w garnuszku sie sprawdzała do mleka odciągniętego. Może podgrzewacz to fajna sprawa, ale jakoś nie wydawał mi się potrzebny.

A nasz wózek jest już kompletny. Dzisiaj wzbogaciliśmy się o gondolę, kolor zewnątrz i wewnątrz mnie satysfakcjonował, nie wspomnę o cenie 1/3 sklepowej a że sprzedający mieszka 2 ulice od nas to najpierw ją na żywo obejrzałam.

dsc04838vw3.jpg


dsc04837ev0.jpg
 
reklama
Do góry