reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Dziewczyny fajne zrobiłyście zakupy. Tak miło się ogląda :).Ja też bym chciała dalej robić zakupy z mojej listy ale jeszcze pieniędzy z zus nie dostałam i to za marzec grrrr jestem zła. Dziś tam dzwoniłam i mają być w tym tygodniu.

Ona_mika wklejaj zakupy na pewno nas nie zanudzisz. Ja z chęcią oglądam co kupiłyście. Wózek jest bardzo fajny i widać że porządnie zrobiony. Myślę że to bardzo dobry zakup :)
 
Ona_mika właśnie takie same foteliki samochodowe zakupiłam zielony i niebieski kupiłam i też na allegro po 119 zł.... :-) Materiał jest super milusi... i nawet są lekkie...
 
Misia ja tyle już tego mam, nawet nie pamiętam co Wam pokazywałam :)
Wózek jest super, lekko sie prowadzi, ma resory duże pompowane kółka, jak dal mnie super, z 20-tu dziś oglądanych ten wydaje mi sie najlepszy, wygląd może nie jest rewelacyjny, ale funkcjonalność jak najbardziej
Bastra właśnie ten milusi materiał mnie urzekł i cena oczywiście też. Ja jak nie dostanę od ciotki męża to właśnie taki zakupię sobie
 
Galarecia! Świetne ciuszki bardzo fajne motywy naprawdę mi się podobają.
Ona_mika niestety nie mogę otworzyć linku z wózkami .....
 
Taju bo on mi sie nie zrobił tak jak zwykły link, musisz cały skopiować i wkleić, albo w googlach wpisz nazwę ANMAR FOX,
Ps piszcie opinię, bo planuję taki sam kupić, tylko w innej wersji kolorystycznej

Ps już naprawiłam linki
 
OnaMika- wózek bardzo fajny, podoba mi się. I najważniejsze, że solidny na nasze wertepy:)
Foteliki też świetne, muszę fotelik zakupić, więc pewnie kupię taki sam.
 
Oto zestaw za 28 zł, któremu nie mogłam się oprzeć, najwyżej będę jeść w tym tygodniu chleb z masłem ;-)

pajacyk lub koszulka zapinana w zależności, jak się zapnie, śliniaczek i czapeczka
Zdjcia-0105.jpg


cienki kocyk, body i półśpiochy
Zdjcia-0106.jpg


teraz nie pozostaje mi nic innego, jak mieć chłopca, bo kolorystyka unisex, ale wzory raczej chłopięce :-)
 
Evcik polecamy z Bastrą te foteliki są naprawdę świetne (tylko kupuj te deluxe, co podałam link, bo są jeszcze z takiego materiału z jakich są plecaki za 99zł ale są beznadziejne) możesz śmiało kupować, będziesz zadowolona.

rapuzel śliczny zestaw, a cena tez rewelacyjna
 
reklama
Ja jestem po pierwszych "świadomych" zakupach:) bo wcześniej same neutralne kolorki, nawet nie wiecie ile radości sprawiły mi dwa małe ciuszki:) No i fajne markowe w VABBI Outlet - jak macie u siebie, warto zajrzeć, bo można trafić w dobrych cenach.

 
Do góry