reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
rapunzel rzeczy bardzo fajne ale niestety troszkę kosztują. Niby wszystko niedrogie ale tam 20 zł tu 10 zł i tyle się tego uzbiera że w sumie niezła sumka wychodzi a przecież jak dzidzia się urodzi to co miesiąc pieniązki lecą Jak ktoś karmi butelką to już w ogóle. To mleko dla niemowlaczków jest podobno drogie i starcza na krótko. U nas wszystkie rzeczy na start są ale później i tak trzeba będzie latać po sklepach za pieluchami i aptekach za kosmetykami ale to już naszych Panów działka :-)
 
misia to prawda, co napisałaś, nie da się ukryć, że dzieci są najdroższe w każdym tego słowa znaczeniu :-)
Ja się mogę tylko cieszyć, że nie musiałam teraz kupować wózka, łóżeczka, materaca i pościeli, bo na to poszłoby bez porównania więcej szmalu.
Najlepsze jest to, ze z moim terminem i miesięcznym oczekiwaniem na PESEL na becikowe mogę liczyć pod koniec października, cudnie prawda? Jak bym się pospieszyła, to i tak najprędzej na koniec września.
Gdyby nie te pieniądze ze skarbówki, to nie wiem, chyba bym musiała wziąć jakiś mały kredyt :baffled:
 
Macie recje z tymi wydatkami, ale jakos poradzi sie. W Polsce chociaz mozecie liczyc na becikowe, a tutaj wszytsko samemu trzeba finansowac. Slyszalam, ze mozna dostac talony na mleko w proszku, wiec pewnie bede starala sie dostac to. Dobra i taka pomoc.:-);-):-D
 
Kasiek - ale za to u Was prawie wszystko jest dużo tańsze. Przykładowo laktator Medeli Pump in Style kosztuje 250$ a u nas 1500zł. Chyba lekka przesada, nie?
 
Kasiek-mam pytanko- kiedyś pisałaś z którąś z mam o sklepie,w którym robicie zakupy wózkowo-łóżeczkowe.Otóż moja koleżanka jest akurat w Stanach i prosiłam ją żeby zorientowała się w cenie wózka który planuję kupić na wiosnę, a słyszałam,że tam idzie go dostać sporo taniej.Tylko ona w temacie takich zakupów jest "zielona" ,więc jakbyś mogła to napisz mi nazwy sklepów z asortymentem wózkowo-łóżeczkowym(zależy mi na wózku Graco Quattro Tour).
 
Halinko sorki że się wtrącę (tak jak Kasiek mieszkam w usa) i sprawdziłam przez internet ten wózek o którym piszesz.Można go dostać w wielu sklepach tyle że Graco Quattro Tour - ma dodatkowo wiele modeli np.portica , kasbash ,imperial, graham itp..itd..Podam Ci parę stron a Ty dokładnie zobacz jaki to model i wybierz sklep.
BabiesRUs -Graco Quattro Tour Travel System- Deco - Graco - Babies "R" Us

JCPenney - JCPenney : Graco® Quattro Tour™ Deluxe Darius Stroller

Target - graco tour quattro : Target Search Results

Sears -Graco Quattro Tour™ Duo Stroller - Ionic - Model 6K00INC3 at Sears.com
Pierwszy który bym odwiedziła typowo z artykułami dziecięcymi jest właśnie BabiesRUS


Izoldzia sweterek prze prze śliczny :)
 
Minkota , Kasiek- dziękuję bardzo !!! przegladnę, wybiorę i poślę koleżance.Już po cenach widzę,że rzeczywiście taniej jest kupić w Usa-mnie trafiła się możliwość,więc pewnie skorzystam.
 
reklama
hej
po pierwsze gratuluje przyszłym mamą a po drugie..mam coś na handelek;-)
1. gondolka do wózka MUTSY (beżowa w bardzo dobrym stanie za bardzo mało kaski-cena do obgadania-zdjęcia na maila)
2.zestaw ubranek dla córci 62-68 w większości H&M (aukcje mogę zakończyć wcześniej) prawie wszystko kupione w Holandii
zestaw dla niej jesień H&M BCM 62-68 GRATISY (400439575) - Aukcje internetowe Allegro

zainteresowane mamuśki proszę o kontakt na PW lub gg 4470823 Ola
 
Do góry