reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Jestem po zakupach - Ola się wzbogaciła o body, przewijak do łazienki, podgumowane frotki zamiast ceratek, czapeczkę, kolejny ręcznik z kapturkiem i śliniak no i Owieczkę z bijącym serduszkiem:-):-):-)

Rozmawiałyście o podkładach na materacyk, więc wklejam jakie udało mi sie nabyć, a łatwo nie było, w końcu znalazłam w hurtowni
 

Załączniki

  • podklad1.jpg
    podklad1.jpg
    110,4 KB · Wyświetleń: 34
  • podklad2.jpg
    podklad2.jpg
    107,5 KB · Wyświetleń: 34
  • owca na przewijaku.JPG
    owca na przewijaku.JPG
    97,7 KB · Wyświetleń: 36
  • owca.jpg
    owca.jpg
    77,3 KB · Wyświetleń: 28
  • body czerwone.jpg
    body czerwone.jpg
    112,7 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Wydaje mi się, że ręczniki z kapturkiem lepiej kupować takie 1x1 metr, bo dłużej posłużą, te 80x80 cm bardzo szybko robią się jakieś przymałe.
Co do tych dwustronnych podkładów, to tez poszukam, kiedyś ( czyli 7 lat temu) były tylko folie chyba.
 
Wczoraj bylam tez na zakupach, dokupilam jeszcze takich cieplejszych pajacykow dla malej i juz zaczynam kupowac ciuszki (jak sa na przecenie) na roczek. Trzeba korzystac, bo teraz beda wysprzedawac te letnie rzeczy, a za rok jak znalazl dla kruszynki.:-);-):tak::-D
 
He he, Kasiek ja wczoraj właśnie kupiłam piękną sukieneczkę i kapelusik w kwiateczki na roczek. Będzie miałą Milenka na przyszłe lato.
Mój już nie może patrzeć na moje dzieciowe zakupy.
 
Jussti moj to tak samo, ze oszlalalm, zeby juz na 1 rok kupowac:-):-D. Wczoraj jednak byl zadowolony, bo znalazl ladny stroj, ktory zreszta kupilismy dla malej.:-);-):tak:
 
Kasiek Jussti a jaki rozmiar kupujecie ? Ja po doświadczeniach z Mają, aż tak daleko w przyszłość nie wybiegam. Ona mając rok dawno z rzeczy przewidzianych na roczek wyrosła a teraz jako 2 latek nosi rzeczy które są niby dla 4 latki.
 
Asioczek tutaj nie ma rozmiarowki w cm tylko w miesiacach, wiec teraz pokupowalam na 12 m-cy. :-);-):-D Fakt, ze moja bratanica (w sierpniu roczek skonczy) nosi juz ciuszki na 18 m-cy. :szok:
 
reklama
Dziewczyny, najważniejsze, że ciuszki się nie zmarnują - Wasze córcie założą je, albo w wielu 8 miesięcy, albo 15, nieważne, przecież nie muszą być dokładnie na roczek. Letnie w sumie można nosić od kwietnia do października, więc na pewno traficie!
A ja postanowiłam nie odbierać sobie małych przyjemności kupowania później - mam ciuszki do rozmiaru 68 i trochę 74, zakupami większych będziemy się cieszyć później;)
 
Do góry