reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Pochwalę się tym jak wygląda nasz kącik dla Igorka wygospodarowany w sypialni.
 

Załączniki

  • IMG_3067.jpg
    IMG_3067.jpg
    434,6 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_3073.JPG
    IMG_3073.JPG
    472,2 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Ajak super!! Zainspirowalas mnie i juz mniej wiecej wiem jak bedzie wygladal Kubusiowy pokoj w nowym domku!! Sliczne animacje na scianach!!!!!!!
A my dzis kupilismy nowy wozek:-D
toledo%20gondola%2004%202008.jpg
 
Aniu - super wozeczek !!! Więc wyprawka już kompletna?
Ja właśnie przegrałam kolejną licytację kojca-tym razem naprawdę szlag mnie trafia-muszę iść się gdzieś wyładować !!Mam za swoje-nie posłuchałam Jussti-dopiero po przegranej sprawdziłam jej sposób na wygrywanie-teraz już wiem jak to mnie przelicytowują w ostatniej sekundzie :angry::no:.
 
Ania wózeczek super ja mam Twistera(którego usiłuje sprzedac) i powiem Ci ze bardzo byłam z niego zadowolona.Te pompowane koła na nasze chodniki rewelka
i nawet jak złapiesz gumę to w rowerowym detke dokupisz...........ale się rozpisałam

Halinka do trzech razy sztuka.................................
 
Aniu - wózek wygląda super :)
(My jutro albo pojutrze odbieramy swój to też wkleję zdjęcia)
A animacje na ścianie kącika to naklejki na ścianę kupione na Allegro. Naprawdę wyglądają super, na żywo jeszcze lepiej niż na zdjęciach, tak więc polecam.
 
reklama
Do góry