reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

mate z zabaweczkami wiszacymi mamy z fishera po moim bratanku. a ta znalazlam przy okazji.
co do fotelika to na spacerach na pewno nie bede go uzywac bo wiem ze jest bardzo szkodliwy dla dzidzi jesli w nim jest powyzej 2h,bez wyjmowania itp. pozniej moga pojawiac sie problemy z kregoslupem.
i to wiem z doswiadczenia (coreczka mojej kuzynki),oni mieli wozek ten z fotelikiem i uzytkowanie fotelika zamiast gondoli okzalało sie marne w skutkach. dlatego ja jak juz to bede kupowac fotelik ale jako srodek transportu i szybkiego przenoszenia dzidzi.dobrze jak bedzie pasowac i do wozka bo łatwiej sie bedzie "zabrać" eh źle to ujełam ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.?
 
reklama
Dzieki za rade dziewczyny:tak:
Izoldzia wlasnie tez tak slyszalam ze ok.dwie godzinki . Oczywiscie ze nie chcialabym byc w takiej pozycji za dlugo ale widze na miescie w cieple dni dzieciaczki wlasnie w fotelikach dlatego pytam co wy o tym myslicie:happy:
 
Bena wcześniej wstawiłam zdjęcia wózka dla naszego maluszka więc zobacz i sama ocen. Ja będę uzywała fotelika, który spełnia jednocześnie rolę gondoli tez się zastanawiałam czy maleństwu będzie w tym wygodnie ale tutaj dosłownie każdy wozi maluszki w takich wózkach więc chyba jest ok.
 
Co do mat edukacyjnych moje szkrabiki dostały już na Dzień Dziecka... każdy ma swoją... Jest różowa i niebieska. Różowa jest z króliczkiem a niebieska w misie. Obie z pałąkami na których wiszą zabaweczki. Jeszcze ich nie rozkładałam więc nie robiłam i nie wstawiałam zdjęć.
 
Ja w kwestii tych mat, bo to dla mnie totalna nowość. Czy one mają jakieś info odnośnie wieku przeznaczenia? Bo tak sobie pomyslałam, że ktoś mógłby mi taka matę sprezentować i chciałabym coś więcej wiedzieć.
 
Roszpunka, przecież już tyci bobo który tylko leży interesuje się tym co nad nim dynda ;) Pełzający tym co ma pod sobą/obok, siedzący już wszystkim dookoła -wszystkie zwłaszcza tym co mają w zasięgu rąk. Lubię takie maty, my sobie chyba odpuszczamy bo mamy "stolik" działający tak samo, z bajerami i "blatem" do ustawienia nad leżącym dzieckiem albo przed nim jak tablica albo jak tradycyjny stolik.

O taki:

 
Ostatnia edycja:
Taja widzialam, widzialam, ladny wozeczek macie;-) Czyli gondoli wcale nie kupujecie? My bedziemy uzywac gondolki a fotelik tylko do auta bo stwierdzilam ze nie bedzie mi sie chcialo zdejmowac gondoli zeby wpiac fotelik na krociutki spacer a pozniej znowu strzelic zamianke zeby fotelik wrocil do auta - mysle ze tak bedzie najlepiej;-)
samhain bajerancki ten stoliczek/ mata
 
Rowniez bede chciala miec taka mate, mam nadziej, ze moze dostane na przyjeciu-niespodziance. A jak nie to kupie sobie sama, bo mi sie to bardzo podoba:-):-):-)
 
reklama
samhain superowy ten stoliczek mata gdybym nie miala też bym o takim pomyslała ale mam po Filu wiec bezsens kupowac drugi ja mam osobno stoliczek edukacyjny z Fishera wieć jak ZUli znudzi sie mata posadzę ją przy stoliczku :-):-):-)

wiecie co wczoraj własnie na spacerze widziałam takie maleństwo "molestowane w foteliku ecch tak na dłuzszy spacerek to szkoda dzieciaczka

A propo proszku o którym pisalyście DZIDZIUŚ kurcze ja go nigdzie tutaj nie widzę ale juz dzwoniłam do mojej mamy i okazuje sie że w CZęstochowie bez problemu mozna go dostac i mi juz kupiła wieć będę mogła urzadzić mega pranie heheh
 
Do góry