reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ilonka i reszta sierpniowek dostanie koszulkę super mama :)

1136903618_1.jpg


U nas ostatnio mój mąż przez nieuwagę do pracy właśnie w nią się ubrał. Kumple mieli niezły ubaw.

Ilonka chodzi tobie o fotelik samochodowy? Jeżeli tak to sprawdz jakie foteliki pasuja do twojego wybranego wozka. Do niektorych wozkow mozna zamontowac fotelik, przydatne rozwiazanei podczas podrozy i zakupow. A wybor fotelika zalezy od kwoty jaka chcesz wydac. My bardzo duzo jezdzimy i podstawa byla dobra opinia z testow zderzeniowych, ale wiaze sie to zaraz z wiekszym wydatkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
misia
dzięki... śpioszki kupiliśmy w SMYKU... sa tez rózowe z napisem Kocham mojego tetę:) ale my bedziemy mieć chłopca wiec wybrazilsmy zólte/były też niebieskie:) kosztowały około 17/18zł.
asioczek
no nabijajcie sie ze mnie wiecej... uwzełyscie sie na mnie ??czy co? moza za to nieporozumienie ktore zaistniało kupicie mi "wyrodna matka?" tłumaczyłam juz tyle razy o co mi chodziło...a wy nadal swoje:/

macie jakies propozycje co do fotelika dla dzidzi? ponawiam pytanie:)
ałlłaaa ale dostałam w zebra! moj piłkarz coraz mocniej kopie:p
 
Ostatnia edycja:
Ilonka juz nie bede, ale powaznie fajnie miec koszulke super mama. Ja taka dostalam na pierwszy dzien matki :) Z tej serii sa jeszcze super tata, babcia i dziadek. U nas dziadkowie dumnie w koszulkach paradowali. Maja jest ich pierwsza wnuczka wiec frajdę mieli duza.
 
my wybralismy wozek Coneco Toledo... ale nie mam pojecia czy mozna do tego fotelik montować? niby to jest identyczny wozek co X-Lander a do x landera mozna....hmmm gdzie to moge sprawdzic???
 
ilonka no to muszę się wybrac do smyka. Jak kupię różowe śpioszki z napisaem kocham mojego tatę to mężuś chyba padnie z zachwytu :-)

Ja kupuje fotelik deletim grillo bo pasuje do wózka który chcemy kupić. Pisze że ma atesty europejskie więc mam nadzieje że będzie dobry.
Może pomoże ci ta strona fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci

asioczek koszulka jest extra ale jak twój mąż ją założył do pracy to nieźle hehe :-D
 
kurcze do naszego wózka chyba nie ma fotelika.:/ musze sie przejsc do Pati i Maxa i sie zapytac tym co tam pracuja czy mozna jakis dobrac do tego modelu. a jak nie to sie kupi jakis fajny.z atestem.byle by nie byl zbyt ciezki bo pozniej bedzie problem z noszeniem:)

zobaczcie jaka fajna mate za grosze znalazlam:
http://www.allegro.pl/item376985934_najtaniej_mata_edukacyjna_muzyczna_gratis_.html

mam pytanie wy bedziecie kupowac jakas mate edukacyjna?czy moze zostawiacie to zeby ktos kupil dla dzidzi?na chrzciny czy na new born?
 
Ostatnia edycja:
Ilonka Coneco ma tez w swojej ofercie foteliki samochodowe jest szansa ze będą pasować do wozka, najlepiej przejdz sie do sklepu to tam sprzedawcy doradza.

Co do maty ta która wkleiłaś jest już dla trochę starszego dziecka. Na początek lepsza jest taka z pałąkami na której wieszasz zabawki i maluszek stara sie je trafić.
U nas matę już mamy po Majce, kupiliśmy ją w ramach pierwszego prezentu na Wielkanoc :). Jako prezent na chrzciny mata jest fajnym prezentem o ile będziecie robili chrzciny szybciutko. My chrzciliśmy dopiero 4 miesięczną Maję więc musiałaby na matę czekać. A tak użytkowała ją po skończeniu miesiąca. A i z prezentów na chrzciny poprosiliśmy gości o prezenty pamiątkowe, które zostaną Mai na zawsze a nie na chwilę.
 
Ilonko fajne te ciuszki, tez mam dwie pary spiochow z napisem kocham moja mame i kocham mojego tate - ostalam od przyjaciolki z Pl:-) Co do fotelikow to bede miec maxi cosi . Mam pytanie, fotelika bedziecie uzywaly do samochodu tylko czy tez na spacery? Gdzies mi sie obilo o uszy ze nie jest wskazane za dlugo trzymac dziecko w foteliku. Dzis chce zamowic adapter do wozka i wlasnie sie tak zastanawiam...
Co do maty to kupilam na ebayu taka :
hauckgrabeldeckexw5.jpg
 
SALY w rossmanie są te same pieluchy po 42.99 wiec jeszcze taniej:-)

ILONKA z tego co wiem do X -LANdera sa foteliki tylko juz nie pamietam jakie ja oglądałm w salonie firmowym bodajrze to był jakis z deltimu ale sprawdz sobie.

BENA tak z praktycznego punktu widzenia chciałabyś byc tyle w takiej pozycji??????? wiem ze dzieciatko może byc w foteliku ok 2 godz

Jak juz uporam się z szafą wstawię zdjęcia naszego "promocyjnego "łózeczka
 
reklama
bena nasz fotelik rozkłada się zupełnie na płasko więc na wyjazdach może zastąpić nam gondolę. Maxi-cosi jest bardzo mocno profilowany więc jedynie na krótki wypad do sklepu jest wskazany. Raczej długie spacery odpadają
 
Do góry