reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Rapunzel lato służy odpieluszkowaniu :) U nas pampersy królowały 2 lata. Przyjście ciepłych dni definitywnie zakończyło ten okres. Mam nadzieję, że braciszek weźmie przykład z Majki tak za rok półtora a nie Maja z braciszka w ciągu następnych tygodni.
 
reklama
Galarecia kreacje nawesele kupiłaś bardzo fajną ja też mam wesele w lipcu :) ale jeszcze nic nie mam :/

Sylwia wózek macie EXTRA bardzo mi się podoba :)

Jesli chodzi o pieluchy to ja kupiłam bella happy new born 2-5 kg do szpitala też wchłaniają luźne kupki i mają wycięcie na pępuszek. Oczywiście otworzyłam opakowanie bo chciałam mężowi pokazać on jeszcze nie widział takich pieluch ale jeszcze będzie miłą dość hehe ;D Chciałabym kupić jeszcze jedna poczkę 3-6kg a potem to się zobaczy. Pewnie mój mężuś też będzie latał na zakupy pieuchowe :)
 
wypatrzyłam ,że w tesco jest promocja : jumpopacki pampersów (98) przecenione z 49,99 na 44,99. Rozmiar 2( 3-6 kg). 5 złotych to niewiele, ale zawsze cos.
 
Saly gdybyś tak na każdej paczce, którą zakupisz była piątaka do przodu, to by sie uzbierała kupa szmalu :-p
Asioczek też ci życzę, żeby młodsze brało przykład z Majki, a nie na odwrót :laugh2:
Stwierdzam, że mój szpital jest jakiś super, bo tam pampersy i wszystko dla dziecka jest dostępne :szok:
 
Rapunzel to wyjątkowy szpital. Ja do swojego ostatnio zabrałam nawet własne prześcieradło. Bo to dostane wystarczała na pół materaca :)

Saly 5zł na każdej paczce szybko w spora kwotę sie uzbiera. My jak Maja używała pampersów w promocji kupowaliśmy po kilka opakowań, żeby później nie przepłacać.
 
b288f0c57b1a07fc.jpg
papucie:)
6518e0ac1ff8e51c.jpg
od meza i bąbelka dla mnie:)
fee381349764c033.jpg
no i całość wczorajszych skromnych zakupów dla bąbelka:)
 
Ostatnia edycja:
jakaś aluzja?:/

dzieczyny mam pytanie: jakiej firmy proponujecie nosidełko/fotelik dla dzidzi? bo ja wlasnie buszuje po allegro i tyle tego jest ze szok. i niby wszystkie z atestem. macie jakies sprawdzone?? z gory dzieki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry