reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Samhain, z tym dyndaniem to ja wiem, ale zaintrygowało mnie to, jak asioczek napisała o jakiejś macie, ze jest dla starszego dziecka, więc chciałam się upewnić, czy te maty są oznaczane, że ta jest od początku, a inna od pół roku czy roku., żeby z góry oświecić jelenia, co mi ją ma kupić
 
Rapunzel maty często są oznaczane :) a matę którą Ilonka wkleiła tak na oko oszacowałam że to zabawka dla starszego maluszka. Ma zabawy, które miesięczniaka średnio zainteresują.
 
Rapunzel moje maty są określone 0+ mają takie maskoteczki grzechoteczki poprzywieszane, jest lusterko....
Jedna mamy taką:
c0a8783a73ebfce94645cff1194fcba2.jpg

a drugą taką
342.jpg
 
BASTRA mam taką mate tzn ta pierwszą niebieską i powiem że mój Filuś uwielbial na niej leżec nawet oglądałm dzis zdjęcia jego na tej macie bodajże miał dwa miesiące jak go kładliśy na niej

ILONKA super buciki !!!!!!!!!

RAPUNZEL napewno ktosik się skusi i kupi dzidzi takie cacko np z okazji chrztu

A propo łózeczka jakie czadowe widziałam w IKEA z serii MAMUT gdyby nie to że mam to bym sobie takie sprawiła i juz nie mogę doczekac sie kiedy to nasze rozłożymy (kupione po smiesznej cenie tylko kosmetyka została)
 
my wybralismy wozek Coneco Toledo... ale nie mam pojecia czy mozna do tego fotelik montować? niby to jest identyczny wozek co X-Lander a do x landera mozna....hmmm gdzie to moge sprawdzic???
Hej :)
Niestety do coneco toledo nie można zamontować fotelika... Taka możliwość jest tylko w coneco v3, ale jak dla mnie prezentuje sie gorzej niż toledo...więc też sie na niego zdecydowałam :-)
 
reklama
izoldzia, misia dla mnie na chrzciny to ciut za późno, bo planuję dopiero na wiosnę, ale może ktoś inny się wcześniej zaofiaruje ;-)
 
Do góry