reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ja mam dwie paczuszki( 44) tych pamków 1, bo przeczytalam ze na poczatku( pierwsze dni) schodzi po 10-12 na dobe, to z prostej arytmetyki jedna paczka to chyba malo. Dlugo zastanawialamsie nad tymi bella z wycieciem na pepek, ale do pamkow przekonala mnie " siateczka na kupke":tak:
Mam tez dwie jumbopaczki tych 2( 3-6 kilo), wiec mysle ze starczy. Ja nie wyobrazam sobie poslac Ł. po pampersy do sklepu( wczoraj mu godzine tlumaczylam ze sa unisex, bo on myslal ze dla chlopcow maja specjalne przegrodki), a jako ze ja po cesarce bede , to wyjatkowo wole miec wiecej niz mniej
 
reklama
Rapunzel nie wiem czy rozmiarówka się zmieniła, czy co. Ale Maja spokojnie do końca pierwszego miesiąca nosiła 1 a ważyła wtedy 4600 czyli całkiem spora kluska. 2 rozmiarowo od 1 się dużo nie różnią. Nie posiadają jednak tej siateczkowej wkładki. My praktycznie z 1 na 3 przechodziliśmy.

Saly warto chłopa do zakupów pampersów przyzwyczaić :) mój po drugich samodzielnych zakupach był ekspertem i nauczył się w promocjach pieluchy nabywać.
 
Saly chyba nie bede wyrzucac opakowac, w razie czego dam w lape stare opakowanie i powiem tylko, zeby tu numerek byl inny. Nie wiem, moze jednak moj okaze sie dosc pojetnym uczniem i za pierwszym razem mu sie powiedzenie. Wrazie czego mam blisko mame, ktora na pewno podola temu zadaniu.
A zreszta mozna wszytsko zamowic przez internet, tak wiec moze az tak zle nie bedzie.:-D:-)
 
Sylwia gratuluję zakupu karocy dla córuni :-) bardzo ładna :tak:

My co do pieluch kupimy jedna dużą pakę Pampersów 1 a jak braknie to nam ktoś dokupi .... za bardzo nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać więc nie szaleje jeszcze na ich punkcie....
 
Asioczek bardzo możliwe, że rozmiarówka się zmieniła, zwłaszcza, że Maja jest młodsza od Moniki. Same pampersy nawet się zmieniły, bo wtedy żadnych siateczek nie było. No cóż postęp jak we wszystkich dziedzinach życia.:-D W tej sytuacji może się skuszę na paczkę
Saly widać dla twojego Ł czas się zatrzymał kiedy reklamowano pampers boy i pampers girl :-p
 
Rapunzel nawet w ciągu ostatnich 2 lat pampersy się mocno zmieniły :) co miesiąc jakaś nowinka wchodzi a to warstwa balsamu a to elastyczne zapięcia. Tylko czemu te pieluchy tak drożeją. Bardzo się cieszę, że Maja już pieluchy odstawiła, bo kupowanie dla dwójki to już całkiem spory wydatek

Saly twój Ł będzie się mógł wykazać kupując pieluchy na etapie pieluchomajtek i nocnikowania ostatnio odkryłam, że Huggies wprowadził pieluszki różne dla płci :)
 
Pampersy z Happy są dobre bo kupuje je synowi... tyle ze 2 to Big Paka kosztuje 40 zl i w niej jest 78 pieluch i kazdy rozmair jest w tej samej cenie... i z tego co zauwazylam są tansze od Pampersa...
tylko to i tak jeden czort wychodzi czy zaplaci sie 36 zl Happy czy 38 za Pampers...
tez slyszalam ze ludzie chwala Haggis ( jak to sie pisze ??)
 
chyba Huggies ;-)
Ja mam stanowczy plan puścić bobasa latem 2010 bez pieluch, niech się uczy, bo po raz drugi 3 lat w pieluchach nie chciałabym przeżyć. Jednak plany planami, a życie życiem, zobaczymy...
 
reklama
My używamy dla Zuzki Huggies - bardzo ładną ma pupkę po nich i tylko po nich. Na początku testowaliśmy Pampersy i Happy ale Zuzia była uczulona.

Zacznijcie sobie od tych które są polecane a potem w razie czego przejdziecie na kolejne.
Co do cen to ja sobie zawsze przeliczam ile kosztuje jedna sztuka. I często okazuje się, że te tańsze pieluszki wcale nie są tańsze od tych markowych.
 
Do góry