reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Evciu karuzelka jest fajna - melodyjki są ok, światło karuzelki spokojnie wystarczy do nocnego karmienia, ale nie oszukujmy że jest to lampka raczej rozpraszacz mroku. Jedynym minusem jest jej bateriożerność. Mój mąż przerobił ja na zasilaną zasilaczem pasuje idealnie starszy model ładowarki do nokii. Nie wiem jak z akumulatorkami, bo u nas nie były potrzebne. U nas grała karuzelka przez 2 lata i po wypraniu zwierzaków jest jak nowa. Przy zupełnym maluszku nie przeszkadza po zamocowaniu, a starsze dziecko jak ma obniżone dno łóżeczka tak szybko jej nie złapie więc jest ok.

Misia piękna pościel. taka dziewczęca.

Sylwia zakup należy przetestować :) A zakup wózka to koniecznie :)

Galareciu świetny komplecik jak dołożysz te dodatki o których piszesz wyglądać będziesz bosko.

Pieluszki ja na początek kupiłam sprawdzone Pampersy i to 1 rozmiarowo od 2 dużo sie nie różnią, ale mają zupełnie inne wykonanie. Mają taką specjalną siateczkę która oddziela luźną kupę od skóry maluszka. Niestety są tylko w małych opakowaniach i są droższe, ale z jakości byłam bardzo zadowolona.
Na później dla tych co mają w mieście Carrefoura polecam kartonowe opakowania Pampersa - jak jest promocja bardzo korzystna ilość do ceny wychodzi.
 
reklama
czyli na poczatek pampers 1 ale ile ich kupic jedna paczke? w jednej paczce jest chyba 56 tych newborn .No i jakich z jakich firm bedziecie uzywaly kosmetyki? Wczoraj zrobilam liste rzeczy mi brakujacych i sa w wiekszosci kosmetyki ale nie wiem z jakich firm sa dobre? Wiadomo ze polskich marek nie kupie wiec moze ktoras doswiadczona mama mi doradzi?;-)
Galareciu juz widze jak bedziesz ladnie wygladac - ja tez chce taka kiecke ;)
Misia cudna ta posciel:)
 
Ostatnia edycja:
Bena w PL pampers newborn 1 ma tylko 43 pieluszki. Z niemieckich kosmetyków miałam Nivee i serię Bubchen obie są bardzo fajne - ładnie pachną i są wydajne no i Majki nie uczulały. Zapytaj mam z wątku niemieckiego zapewne coś polecą.
 
Olkowy wózeczek:) do dokupienia jeszcze fotelik - dwa typy są kompatybilne, mam już upatrzony, wierzę, że dzisiaj uda się wylicytować:)











i coś do wózeczka;)

 
Sylwia świetne zakupy. Wózeczek super wygląda.
A psica się nie przymierza do wózka ?? Pies mojej siostry zaraz przetestował czy w koszyku da się pojeździć.
Właśnie sobie przypomniałam, że pościel do wózka też miałam zamówić ;) lecę na allegro poszukiwać :)
 
Sylwia świetne zakupy. Wózeczek super wygląda.
A psica się nie przymierza do wózka ?? Pies mojej siostry zaraz przetestował czy w koszyku da się pojeździć.
Właśnie sobie przypomniałam, że pościel do wózka też miałam zamówić ;) lecę na allegro poszukiwać :)

Psica może głowę, by zmieściła;) 10-15 razy cięższa od niemowlaka;) ale obwąchała jak należy:) I miała ostatnio pierwszą lekcję chodzenia przy wózku;) miernie jej szło, bo zachodziła cały czas drogę, ale jak kilka razy została szturchnięta kółkami, to od razu było lepiej;)

Udanych łowów allegrowych;)
 
Dzisiaj tez rozgladalam sie za pieluszkami i wpadly mi w oko Pampersy Newborn, bo sa jesszcze takie dla wczesniakow (patrzylam glownie na kg) i wlasnie widzialam z takim wycieciem na pepuszek.
U mnie np. na przecenie 56 pieluch kosztuje 11$

Sylwia super wozeczek.
 
Ostatnia edycja:
SYLWIA wózeczek super

BENA 1 w paczce jest 44szt a co do kosmetyków ja używałam od początku NIVEA i jestem bardzo zadowolona miałam też kilka rzeczy z HIPPA ale generalnie to NIVEA.

FAkt ASIOCZEK ja kilkakrotnie kupowałam te kartonowe pudła z pamperami i cenowo tez fajnie wychodziły to fakt ze od razu duży wydatek ale nie trzebabyło latac nonstop do sklepu

GALARECIA z tymi dodoatkami będzie super!!!!


KEGLE super mniec takie znajomości zawsze to cos taniej ja tez tak chce buuuu
 
Dziewczyny nie szalejcie z tymi pampersami newborn, bo moja Monika niecałe 4 kg, a przy wypisie spadła do 3600 praktycznie w nie nie wchodziła. Cud, że tata miał znajomego, który wymienił mu otwartą paczkę na większe. Bo nie wiem, czy tak jest nadal, ale były czasy, kiedy sprzedawano pampersy na sztuki :tak:
Z tych wag, co podajecie zanosi się na duże dzieci, więc ja bym zrobiła odwrotnie kupiła te o rozmiar większe, a jeśli dzieci wagowo nie będą zbyt duże wysłała ( mamę, tatę, męża, siostrę, teściową... niepotrzebne skreślić) po te noworodkowe, przecież te większe zużyjecie i tak ani się obejrzycie :-p
 
reklama
Do góry