reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Ja mam fride i elektryczny haxe. Żałuje ze tak późno kupiliśmy ten elektryczny. Odciąganie frida na początku ok, ale przy większej infekcji i sporym Katarze to makabra. Jeszcze w dodatku ja sie zarazalam.
Termometr mam zwykły elektroniczny. Przeważnie mierze małej temp w pupie, pod pacha nie zawsze sobie daje. Jak dla mnie jest ok
 
Ja z fridy jestem zadowolona, innego nie mamy. A termometr też polecam zwykły elektryczny z miękką końcówką.

Martyśka - fajny zakup, mam bardzo podobną kołyskę, sprawdziła się u nas, a wszczególności sam kosz mojżesza:)
 
Ewcia ja z fridy tez zadowolona byłam dopóki młoda nie zlapala dużej infekcji i miała zielone gile do pasa przez ponad tydzien (przepraszam za zbyt obrazowy opis), trzeba było odciągać tez w nocy bo oddychać nie mogła ani pic mleka i wtedy ten elektryczny okazał sie zbawienny...
 
Ja używam Katarek Plus - zdecydowanie.Wiki ma ciągle katar i frida nie dawała rady, nie mówiąc o tym co Wichurka,że się zarazić można. Katarek hop siup i gila nie ma :D A Wiki lubi odciąganie :)

Co do termometru to mam elektryczny, do czoła,ale tak, żeby sprawdzić czy coś się dzieje, a jak coś pokazuje to do pupy jeszcze, bo to najbardziej wiarygodne.

Dziewczyny, a nie wiecie gdzie można kupić fajną wkładkę na lato do spacerówki? ja mam spaceówkę z tak sztucznego materiału, ze się Wiki poprzykleja po prostu.... a ja nic nie mogę znaleźć :(
 
reklama
Mąż mnie jak nic z domu usunie :D

Zapolowałam wczoraj na aukcję z używkami dla starszej ;) ok 75 - 80 szt po jakieś 4zł 60 gr/szt :) Mam nadzieję że się nie zawiodę ;)
WIOSNA ZESTAW DZIEWCZYNKA NEXT ZARA NIKE BUTY 3-5 (5274143392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I dla młodego też zestaw kupiłam używek 90 szt ubranek 62-74 po 2zł 95gr/szt :D mam nadzieję że będzie w dobrym stanie to wszystko bo jak nie to się wścieknę. Góra kasy ehh chyba sama sobie odetnę net :D

Meega Paka 90szt. dla chłopca rozm 62-74 (5288898279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pisałam ze kupiłam dostawkę w super cenie :), miałam wstawić rzeczy od makaszki zapomniałam, od niej przyszły dwa koce 100x135 :), rogal do karmienia ( i tu dzięki Olga dla mnie wręcz wydaje się idealny ;) co mnie cieszy :) ), kocyk do dostawki z poduszką, i kocyk do wózka, kurczak i kostka sensoryczna ;)

Próbuje męża naciągnąć na nowy narożnik i się od niego odczepię he he a no i musze w końcu wózek swój stary sprzedać :D