reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

stopi69-jeszcze raz bardzo polecam, moze cena jak na polskie warunki jest wysoka ale posciel jak najbardziej jej warta, jesli mozesz sobie pozwolic na taki wydatek -nie zastanawiaj sie , jakosc rewelacyjna!Ja kupilam dodo cream i chyba zamowie jeszcze inny komplecik. W porownaniu do tego co jest tutaj-feretti bije wszystko!
 
reklama
stopi69-jeszcze raz bardzo polecam, moze cena jak na polskie warunki jest wysoka ale posciel jak najbardziej jej warta, jesli mozesz sobie pozwolic na taki wydatek -nie zastanawiaj sie , jakosc rewelacyjna!Ja kupilam dodo cream i chyba zamowie jeszcze inny komplecik. W porownaniu do tego co jest tutaj-feretti bije wszystko!

Oj ja pewnie bede ją miec :-) Juz tak mam ,ze jak cos mi sie tak bardzo spodoba i "choruje" na ta rzecz to musze ją miec !!! Dzis znow ja ogladalam w sklepie i jest swietna!!! Na szczscie babci tez sie podoba bardzo i chce ja kupic dla wnusi :-)
 
DZIUUULA - ta pierwsza posciel to mnie "rozwalila" :-) Jest cudna!! No nie to juz druga posciel na jaka zachorowalam heheh
 
ALICANTE - sliczna ta posciel.

I ja sie podziele swoimi wczorajszymi zakupami, tzn posciela, bo o niej tu mowa.
Nie moglam sie powstrzymc przed zakupem takiego kompletu :-)
AMY POSCIEL DZIECIECA SWEET BABY lozko140/70 12 cz (635687372) - Aukcje internetowe Allegro
wybralam kolor niebieski.
Na zmiane kupilam POŚCIEL 2 - ELEMENTOWA DREWEX - "HIPPO" (637075250) - Aukcje internetowe Allegro.
Nie moge sie juz doczekac kiedy bede szykowac pokoj malemu :happy2:

pierwsza posciel superancka :]
 
śliczna ta pierwsza pościel

Stopi
nie martw się ze chorujesz na 2 komplety pościeli, trzeba mieć coś na zmianę;-) także możesz się spokojnie leczyć zakupami:-D
 
fajnie, ze i Wam sie podoba. To byly dwa komplety poscieli, ktore zobaczylam i jak to mowicie 'zachorowalam' na nie. Na zywo wygladaja ladniej :-)

Jak myslicie czy dwa komplety wystarcza? Wydaje mi sie, ze powinny... a moze sie myle?
 
dziuuula - 2 komplety powinny wystarczyc a nawet jesli nie, to bedziesz miala duzo czasu na kupienie trzeciego, bo i tak dziecko poczatkowo nie powinno spac w poscieli tylko w rozku albo pod kocykiem (bez poduszki).
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję fachowej rady :) Postanowiłam nie kupować narazie pościeli tylko trzymac maleństwo w rożku lub pod kocykiem... Wiem że muszę kupić jakieś prześcieradło do łóżeczka (chyba frotte będzie ok ??) A co z ochraniaczem? Czy na początek jest on niezbędny? Chciałam go kupić juz w komplecie z pościelą... ale jeśli powinno się go mieć od pierwszego dnia to moze kupie jeden komplet pościeli już teraz... POMÓŻCIE!!
 
Do góry