reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Ja jako wyprawkę zakupię taki parowar do gotowania zdrowego jedzonka na okres karmienia. Tylko nie wiem czy długo wytrzymam na takiej postnej diecie.
Co do rzeczy do szpitala to ja będę na Kopernika w Krakowie rodzić i ponoć tam nic nie trzeba mieć dla dziecka na pobyt w szpitalu, nawet ubranka mają.
 
Ten bujaczek to mojemu M się spodoba, bo jemu się marzy, ze jak go z dzieckiem zostawię to on wsadzi Patryka do czegoś takiego a sam będzie mógł na kompie popracować! Marzyciel.....
 
Zamowione posciele juz do mnie dotarly, wygladaja pieknie, zobaczymy jak bedzie z uzytkowaniem. W sumie cena dla mnie nie jest wazna bo w Polsce i tak wychodzi duzo taniej...
A z szyciem pomysl popieram, sama to zrobilam, uszylam dwa komplety-kolderka,poduszeczka i przescieradlo i teraz haftuje ozdobne tasmy-bedzie oryginalna i dla mnie to duza przyjemnosc, ze moge cos zrobic sama. Wlasnie koncze zegar do pokoju maluszka i jeszcze kilka gotowych rzeczy do ozdoby wlasnej produkcji juz mam...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła sobie tą poduszkę do spania? czy jesteście na etapie zastanawiania się?
Powiem Wam, że po kilku ostatnich bardzo niewygodnych nocach rozważam mocno decyzję o jej zakupie. Dlatego proszę Was o opinie, czy warto wydać na to kasę czy taka poduszka wcale nie ułatwia dobrego snu?
 
reklama
Mi szkoda nie kasy ale miejsca... Nie wiem co pozniej mialabym zrobic z taka wielka poducha w malenkim mieszkaniu. Poki co pomagam sobie wkladajac "jaska" miedzy kolana :-D
 
Do góry