reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

jak sie zamierza karmić piersią i odciągać pokarm sporadycznie, to zdecydowanie ręczny. ja mam Avent'u i jestem zadowolona, choć odciągam rzadko, bo nie lubię całej zabawy z myciem, gotowaniem etc:)

kosmetyki bambino też polecam. Mi się sprawdziły, choć niestety przy bardzo bardzo suchej skórze nie są wystarczające. Teraz starsze dziecko myję Białym Jeleniem, ale też nie wystarcza - rączki suche, jak papier niestety, a smarować się nie chce... używałam też Oilan, ale nie polecam.

a macie już spakowane wszystkie rzeczy dla siebie do porodu?


moj blog: Wyprawka Bobasa
 
reklama
Dziewczyny (do jutra chyba) w biedronce:

- kołdra + poduszka do łóżeczka 39,99
- pościel min. z Kubusiem, hello kity (wcale nie bardzo "przesadzone" wzory) 34,90
 
A jaki rozmiar kołderki do łóżeczka 120x60 kupujecie? ja w komplecie miałam 120x90 ale jest jakaś taka ogromna :baffled: do tego poszewka też z kompletu jest dramatycznie ciężka do wyprasowania i do tego już mam w niej zepsuty zamek :(
Macie jakiegoś dobrego sprzedawce dobrej i ładnej pościeli ??

I rzucę okiem na tą jutro w biedronce :-)
Pochwalę się jeszcze naszą cudowną bryką :D na razie tylko zdjęcie gondoli, spacerówka wygląda a ogromna na tym stelażu... wózeczek.jpg
 

Załączniki

  • wózeczek.jpg
    wózeczek.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Emmaljunga mondial duo combi classic chrom ;) ciężki jest i dosyć duży ale nie muszę go dźwigać po schodach itp. więc myślę, że będzie ok :) no i cena spora ale babcia fundowała :) Miałysmy szczęście, że podobał nam się ten sam :-)
 
Marta, śliczny mondial w kolorze creme :) ja tez kupiłam Emme, edge i tez na chrom :) jest super, choć to faktycznie czołg :D na szczęście ja tez nie muszę wnosić :)
 
ech piękne są te wózki, ale dla mnie cena była zaporowa, a od początku wiedzieliśmy, że kupujemy wózek dla dwójki, więc teraz nawet się nie zatsanawiałam
 
reklama
photo (12).jpgNatis, ten- szary, maz mial ostateczne zdanie i stwierdzil, ze tamte pozostale dwa zbyt kobiece :D i jego syn nie bedzie w takich jezdzil :p
 

Załączniki

  • photo (12).jpg
    photo (12).jpg
    23 KB · Wyświetleń: 60
Do góry