reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

sara ale z tego co pamiętam to te nipplete nie wolno w ciąży stosować, a do karmienia to lepsze chyba te zwykłe nakładki silikonowe

a nie, jednek można używać w 1 i 2 trymestrze i po porodzie

ale mi młody ładnie wyciągnął za pomocą tych silikonowych do karmienia, ja bym chyba z tym spróbowała, bo na niplette zdążysz jeszcze kasę wydać, jak sie tamte nie sprawdzą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czapelka a nie zastanawiałaś się nad lampką taką ze stopniową regulacją jasności? Ja kieeeedyś(ze 2 lata temu) w Biedronce kupiłam za 20zł taką lampkę,dotyka się jej nóżki i ona ma 3 stopnie od takiego slabego do jasnego (ale nie ostrego) światła.Może nad czymś takim warto się rozejrzeć? Na allegro pewnie będą..

A i ja się pochwalę,że W KOŃCU i ja mam już brykę dla Pączka więc ufffff :D(tak tak tak..Jedo :cool2:)
Kochana no własnie mam z biedronki ale tylko z jednym stopniem regulacji;/no musze poszukac na allegro...
 
My w ramach oszczędności miejsca w sypialni zamontowaliśmy ściemniacz na główny żyrandol. Fajna sprawa. Do tego mam takie lampki wtykane do gniazdka. Gniazdko przypada mi akurat między łóżeczkami to mi na tyle doświetli. W lidlu takie lampki bywają za ok 5zł.
 
ja nawet nie wiem jak poustawiac wszystko w sypialni tak zeby lozeczko miec gdzie wstawic :zawstydzona/y: mialam w zamysle kupno nowej szafy i wywalenie czy sprzedanie komody, zaoszczedzilabym polowe miejsca ale plan nie wypalil, moze dopiero jak juz maluch bezdzie z nami. W tej chwili zamawiac szafe i czekac okolo 2 tyg kiedy nie wiadomo kiedy sie dziecko urodzi jest mi nie nareke. zrobilam miejsce w komodzie i bede robic niesamowirte kombinacje zeby to wszystko ustawic jakos.
 
Ja dzisiaj wyprasowalam 3 pelne pralki ciuszkow na 56-62.. mam jeszcze jeden karton z tego rozmiaru, ale po 1 komode Tymka mam juz zapelniona.. a po 2 moje dziecko przez rok musialoby nie rosnac, zeby to wszystko przenosic:-p

Wczoraj bylam ogladac lozeczko turystyczne nowe nieuzywane.. od kolezanki-okazalo sie, ze dziecko jej normalnie z niego korzysta, lozeczko brudne cale na elementach ktorych nie da sie zdemontowac :-( Zalamalam sie, bo liczylam, ze zaplace za wypas lozeczko 100zl a na allegro kosztuje 300zl. Poza tym mialo miec wibracje, karuzele.. a okazalo sie, ze nie ma. Szkoda tylko mojej drogi. Moim zdaniem sie tak nie postepuje :-(

Dziewczyny jakie laktatory macie? Ja chcialam reczny, ale na SR polozna powiedziala, ze to bardzo czasochlonne i lepiej zainwestowac w elektryczny.. co o tym myslicie? Planuje swoim mlekiem karmic z butelki
 
oj tam, ciekawe kto położnej płaci za takie info ;-)
ręczny się sprawdza bardzo dobrze, koleżanka "rozdoiła się" ręcznie, bez laktatora po prostu dłońmi
jasne że elektryczny jest wygodniejszy i podobno wydajniejszy, ale tu musisz sama sobie odpowiedzieć jak ci będzie lepiej
choć wiesz, laktator nie wiem czy ci utrzyma laktację na takim poziomie żebyś swobodnie karmiła z butelki swoim, poza tym hehe będziesz miała zabawę - mycie, sterylizowanie itd. z cyca mimo wszystko wygodniej ;-)

ja mam ręczny ;-)
 
Co do kosmetyków: ja jestem wierna od 11 lat Bambino. Nie dość, że dobre, to niedrogie i łatwo dostępne. Mój Bartek miał baaaaaaaaaaaaaaaaardzo wrazliwą skórę i TYLKO kremik Bambino na niego działał. Nie eksperymentuję więc, tylko kupię Bambino: mydełko, szamponik, krem i chusteczki.

Lampkę mam taką do kontaktu, ale nie wiem czy jej jeszcze nie zaciemnię, bo w nocy to tylko takie malutkie światełko potrzebne jest. Jak za mocne, to dziecko może się rozbudzić. I koniec spania. ;-)
 
reklama
Do góry