reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

hej laseczki jeśli chodzi o pampersy to chyba ta cena wychodzi korzystnie co myślicie ?

NAJTANIEJ 4 x PAMPERS NEWBORN 1 2-5 KG 43 SZT. (3140627382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i ten proszek ten w super cenie za 5 kg

LOVELA PROSZEK BIAŁE LUB KOLOR 5 KG HIPOALERGICZNY (3142344460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

widze że sprzedawca ma dobre ceny chyba taniej wyjdzie zamawiać kilka paczek pampersów żeby były np na cały miesiąc niż przepłacać w sklepie chyba tak będę robić jak się Mała urodzi :tak:
ja kupiłam paczkę dzisiaj pampers 1 43 sztuki w rosmanie za 21,99 więc jeśli chodzi o czteropak to się opłaca ale jak już doliczyć przesyłkę to nie bardzo...ja jedynek kupiłam tylko 2 paczki resztę dwójek
 
reklama
TERI - proszek w naprawdę dobrej cenie jest, pampersy też (teraz w Realu są w promocji po 53gr za pieluchę, Twoje wychodzą ok .46gr/szt).
Ale jak pisałam już wcześniej boję się kupować wielopaki, bo nie wiem czy dziecko nie będzie uczulone na pampersy, proszek czy cokolwiek innego. Jak wypróbuję i będzie ok to potem będę zawiać duże ilości.
 
teri ja w rosmanie z kartą rosne zapłaciłam niecałe 21zł więc z przesyłką szału nie ma. Dodatkowo tak jak czapelka ja też mam zamiar kupić max 2 paczki. Na razie mam w sumie jedną bo nie wiem jaki duży Felisk się urodzi ;-)
 
aha to widzę że rossman wychodzi najlepiej muszę tą kartę założyć to trzeba kupić coś dziecięcego i dostaję się tą kartę tak ? chyba faktycznie lepiej kupić 2 paczki 1 a potem to chyba już 2 bo to niewiele się różnią rozmiarem

dzięki dziewczyny za opinie :tak: jakoś w temacie pampersów jestem 8 lat do tył :-D;-)
 
Co Waszym zdaniem lepsze do prania - proszek,mleczko czy płyn/żel? Chciałabym kupić tylko coś do prania i już nie płukać. Ostatnio kupilłam proszek do normalnego prania - vizir chyba i na czarnym zostawia mi białe ślady - już nie lubię proszków :( Ale może te "dzieciowe" są inne...
 
Ja pieluchy na pierwsze kupię happy bo one mają wycięcie na pępek. Chyba jeszcze są jakieś też z wycięciem ale nie pamiętam. Dziś kupiliśmy komodę w Ikea i rózne pojemniki i kosze. Komodę malm z 6 szufladami. Wamienka też z Ikea bo chciałam małą żeby mi było łatwo przenosic samej. No i jest sztywna. Mamy duzą 100 cm i 86 cm w zapasie po Mili ale jak się je niesie z wodą to chyboczą. Kupiłam też dziś trochę uzywanych ciuszków w Jomie. Dżinsy, swetry , bluzki i koszule a i jeszcze koszulki i krótkie spodenki. Jakoś nie miałam przekonania ale sister mnie pociągnęła i okazało się, ze jest dużo fajnych rzeczy , większość nowa.Piorę właśnie porobię fotki jak wyschną i pokażę.
ariena ja użyam płynów albo żeli, lepiej się wypłukują.
 
Teri karta leży koło kasy i można wziąść Poprostu. Tylko pózniej dobrze i do końca się zarejestrować trzeba i po wszystkim.


Ja do prania tylko mleczka lub płyny :yes:
 
teri ja też nie kupię więcej niż 2 paczki newborn - w rossmanie karty są do wzięcia za darmo, bez konieczności kupowania czegokoliwek dziecięcego - jedyny warunek, aby aktywować kartę, to zarejestrować się przez stronę internetową. Ja tez muszę wziąć kartę i się zarejestrować, bo naprawdę się opłaca.

ariena ja planuję Lovellę - proszek do prania i płyn do płukania ( z konieczności, bo mamy twardą wodę), a co z produktami marki Dzidziuś? Jakie opinie? Bo jestem otwarta na propozycje.

Wisienka ja własnie nad ta wanienką ikeowską dumam - bo 1. częściej sama będę ją nosić, po2. jest akurat do naszej łazienki (gabarytowo odpowiada), po 3. zaobserwowałam, że dzieci siedzące, nie chcą się juz kąpać na leżąco i ta wielkość będzie chyba akurat? poprawcie mnie jeśli się mylę
 
mikoto ja kupiłam Dzidziusia proszek do prania 3 kg za 25zł, pierwszego dziecka nie uczulił mam nadzieję że teraz też nic nie będzie się działo, kuzynka używa balsamu z Dzidziusia i mówi że się nie pieni.
ja na razie kupiłam Dady 1 do szpitala, jeszcze nie myślałam jakie kupić pierwsze pieluchy :baffled: przy Wojtku mąż z pracy dostał prezent od współpracowników pakę z Pampersa 2 (chyba 100 coś szt.)
 
reklama
Ja do prania używam tak jak Sa_raa mleczka,płyny albo kapsułki. Proszki mi jakoś się źle wypłukiwały.A może to już wina pralki była.Jakoś w maju ma być nowa kupiona to "bedzim prać" :-D ale już zakupiłam Dzidziusia do białego..Balsam rzecz jasna.
Kurcze w Carrefour'ze promocja na chusteczki Pampers jest..Niestety tylko w hipermarketach bo wychodzi 25.99 za 6 opakowań. CO do pieluch nie mam zielonego pojęcia jakie kupić do szpitala :eek:
 
Do góry