reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
A u mnie jak ida przygotowania ? hehehehe Pokój dzieci w remoncie, tynki zbite , podłoga zerwana buahaha już to widzę jak ten mój facet zdąży ze wszystkim :) Mam do kupienia dosłownie wszystko , wszystkie meble, łółko dla Natalki łóżeczko dla Majki , łóżko dla nas hehe jakiś koszmar :D Ale za 3 tygodnie idę w końcu na chorobowe i działam :)
 
ewelina, no nie spieszy ci się z tym l4
ja w sumie nie wiem, czy ja jakaś "lewa" jestem, ale no nie widzę siebie teraz w robocie
w domu się ogarnąć nei mogę, a co dopiero jakbym jeszcze chodziła do roboty
 
Dziewczynki polecacie jakiś sprzedających na all? Boli mnie już głowa od szukania tego wszystkiego a chcę juz zakończyć zakupy.
 
fioletowa zeby było śmieszniej to 3 weekendy w miesiącu jade na uczelnie na zajęcia . mam zajecia od rana do samej 20.05 a do domu mam 90 kilometrów , wiec jestem około 21.40 w domciu. Do pracy lubie chodzic bo pracuje za biurkiem , a jak wracam do domu to jakies głupkowate roboty sobie wymyślam, jak bym miała mało i myje podłogi z góry na dół ,, jakies prania wymyślam itp. wiec chyba lepiej posiedzieć za biurkiem :)
 
ech, no ja w domu to się trochę moim biznesem zajmuję, teraz zdecydowanie na pół gwizdka
ale do roboty to by mnie końmi teraz nie zaciągnęli - wstawanie przed 6, 50 km dojazdu, a potem powrót i przebijanie się przez całe miasto, w domu po 17 - nie dzięki
zresztą, z dwójką dzieci, to ja nie mam po co tam wracać, nie wywaliliby mnie, ale 10-11 godzin dziennie poza domem to za dużo jak dla mnie
wcześniej firma miała siedzibe w mojej wsi, miałam 1,5 km do roboty, to mogłam sobie jeździć, na pół etatu jak Artur miał pół roku, a teraz by mi się kompletnie nie opłacało

wow to się nazywa błyskawica - sklep, w którym kupiłam to wiaderko i proszki już wysłał i to kurierem, a nie pocztą :-D gratis
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laseczki jeśli chodzi o pampersy to chyba ta cena wychodzi korzystnie co myślicie ?

NAJTANIEJ 4 x PAMPERS NEWBORN 1 2-5 KG 43 SZT. (3140627382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i ten proszek ten w super cenie za 5 kg

LOVELA PROSZEK BIAŁE LUB KOLOR 5 KG HIPOALERGICZNY (3142344460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

widze że sprzedawca ma dobre ceny chyba taniej wyjdzie zamawiać kilka paczek pampersów żeby były np na cały miesiąc niż przepłacać w sklepie chyba tak będę robić jak się Mała urodzi :tak:
 
Do góry