reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Ja chyba naszykuje body, pajacyk i czapeczkę, ewentualnie jakąś bluzę jakby faktycznie było zimno... no i chyba kocyk.

Takie ogrodniczki wczoraj wylicytowałam :-) śliczne ogrodniczki JEDYNE 62cm + GRATIS!!! (3146855755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A to huśtawka która dostaliśmy w spadku po chrześniaku męża ;-) wyhuśtała już chyba z piątke dzieci to i nasza Laura jeszcze się pohuśta ;-)
Zdjęcie0953.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0953.jpg
    Zdjęcie0953.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 43
korba kołyska po prostu PIĘKNA !!!!

kingusia
ogrodniczki słodkie a huśtawka super tez o takiej myślę najlepiej na baterie co by mieć trochę spokoju czasem hihi :-p

a ja wylicytowałam takie opalacze za 1zł :-D i żeby nie płacić 7 zł za przesyłkę za same opalacze to dokupię jeszcze ten kapelusik ;-)

H&M OPALACZE granat pasy REWELACJA !!! r.62% (3147865136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

H&M kapelusz CZERWONY NA LATO r. 62 (3106998435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
ja do prania uzywam proszkow w zelu. Malemu kupilam Fairy non bio. Nigdzuie nie moglam znalezc specjalnych dzidziusiowych a w ulotkach reklamowali jako proszek odpowiedni dla niemowlat. no nic zobaczymy.

ja się właśnie spotkałam z tym, że w niemczech nie ma proszków dla dzieci, chociaż u nas jakiś jest chyba firmy henkel, a to niemiecka
chyba że z firmami pomyliłam, wygląda tak jakby tylko w polsce sprzedawali specjalne proszki dla niemowląt

ja używam proszku w proszku, ale do każdego prania więcej wody włączam, żeby dobrze płukało
jak chłopcy podrosną, to przejdę na żel frosch - kupowany w niemczech, bo teraz to nawt nasze rzeczy piorę w loveli - lubię jak proszek nie pachnie,a te dorosłe to są zawsze naładowane perfumami

dziś w lidlu są skarpetki, ale dla starszaków - kupiłam siedmiopak

ja sie rozszalałam dziś z zakupami - bo nie dość że stacjonarnie w lidlu puściłam kasy, to na allegro kupiłam robota kuchennego i maszynkę do strzyżenia :-D
a jeszcze zaliczyłam tankowanie i myjnię
oj mąż da mi popalić, ledwo na koncie zrobiło się szaro a nie czerwono, a ja już pracuję nad nowym debetem
;-)
 
reklama
Do góry