reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

ja też mam tą wanienkę, jest bardzo malutka, tez jestem ciekawa jak sie sprawdzi..
kari przepiękne ubranka, az chyba do h&m jeszcze wstapie :-)
 
reklama
Mam zagwozdkę- co kupić dziecku do mycia? Takie cuś od pierwszych dni życia, hmm? :confused: Na pewno nie żadne mydło- ewentualnie marsylskie na bazie oliwy z oliwek, albo jakąs emulsję... Jestem prawie przekonana do natłuszczającego płynu do kapieli Ziajka. Używała któraś z was?
Skład ma trochę długi jak na moje oko.
kari,hehe,świetne smoczki,uśmiałam się :-D

Też chcę zakupić tą Ziajkę(z rybką) bo opinie ma dobre a cenowo nie wychodzi kosmos..Tylko minus taki,że jest bardzo trudno dostępna..Może w przyszłym tygodniu mi ją sprowadzą w jednej aptece.ZObaczymy.A jak nie to zostaje Allegro.

Kari świetne ubranka :tak: ja ostatnio się pogubiłam w rozmiarach z H&M bo mam pajacyka na 56 a jest oggggromny a znowu rampersik malutki :-)
 
Dzięki dziewczyny za opinie - ja właśnie obawiam się, że będzie zwyczajnie za mała. Łóżeczko raczej to z ikei singlar i materac też ikeowski. A jaka jest jakość pościeli z ikei? Bo jak już się wybiorę to kupię wszystko hurtem
 
mikoto my kupiliśmy właśnie taką wanienkę. Tosia miała większą trochę. Ale z racji tego, że my jesteśmy wygodniccy i w łazience nie mamy wanny tylko sam prysznic, to taka wanienka to dla nas najlepsze rozwiązanie. A powiem Wam, że jak Tosia zaczęła chodzi i pewnie stać, to już nie chciała kąpać się w wanience tylko jak mama i tata :p prysznicuje się :)
 
dziewczyny ja tez mam mala wanienke, zreszta mam nadzieje ze jak drugi bobas zacznie juz ladnie siedziec to bedzie mogl sie kapac z bratem :-) tez nie mamy duzo miejsca w lazience i mysle ze taka wanienka to swietne rozwiazanie. Z Adasiem miałam sporo większą ale i tak szybko w odstawke poszła bo wygodniej było mi nalac wody do wanny i polozyc dziecko na gabce profilowanej a potem wyciagnac kurek i wypuscic wode niz dzwigac wanienke zeby ta wode wylac :-)

A co do H&M to ja uwielbiam ten sklep. Ubranka mają świetne i w dosyć przystępnej cenie. Co do rozmiarow wierzcie mi że ja tutaj to już wcale sie nie orientuje. Rzadko kiedy pisza cm na metkach, czesciej np tak jak w H&M 0-1 1-2m albo 0-3m. Tylko ze te z H&M np sa o wiele mniejsze niz takie z George'a czy Primarku w tych samych numeracjach :baffled: Jestem tak pomieszana z tym ze pokupiłam same najmniejsze 0-3 a potem jak dziecko wyrośnie to bede kupowac wieksze... Normalnie momentami totalnie nie ogarniam tych rozmiarowek. Co lepsze niektore potrafia byc tak duze jak na to co pisza na metkach ze moj Adas kiedy mial roczek chodzil w takich na 6mies. Moze tu wielkie dzieci maja?? :-D A na oko totalnie nie potrafie ocenic czy cos bedzie duze czy male.... normalnie zapomnialam jaki byl Adas.
 
fioletowa a możesz podesłac link do tego materaca, który kupiłaś? Ja myślałam, że do łóżeczek z ikea pasują tylko materace z ikea
stupidse7.gif
 
Teri ja właśnie tą Nivea kupuję. Przyjaciółka mi ją poleciła, mojego chrześniaka w tym kąpała i nic już później nie używała, bo to fajnie nawilża:)
 
reklama
no właśnie smile o to mi chodzi żeby potem już nie tłuścić dziecka bo w lato dziecko i tak sie poci to jeszcze oliwką tłuścić dodatkowo pamiętam z synkiem to oliwkowanie potem ubranka takie tłuste chyba kupię tą serie ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka i nie jest droga
a jeśli byłaby konieczność dodatkowo nawilżać to chyba wolałabym takie mleczko zamiast oliwki
http://allegro.pl/mleczko-nawilzajace-hipoalergiczne-nivea-baby-i3136526387.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry