reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
fioletowa a możesz podesłac link do tego materaca, który kupiłaś? Ja myślałam, że do łóżeczek z ikea pasują tylko materace z ikea
stupidse7.gif

jasne, pasuje każdy materac o tych wymiarach co łóżeczko 120x60
MATERAC DO ŁÓŻECZKA120x60 GRYCZANO KOKOSOWYgr.9 (3091752373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


no właśnie smile o to mi chodzi żeby potem już nie tłuścić dziecka bo w lato dziecko i tak sie poci to jeszcze oliwką tłuścić dodatkowo pamiętam z synkiem to oliwkowanie potem ubranka takie
ja nie zamierzam w ogóle natłuszczać
jeśli się okaże że będzie tak jak u Artura, że mu skóra na stopach i dłoniach się będzie łuszczyc [przenoszony był] to kupię oliwkę z oliwek i dopóki nie zejdzie to będę smarować
moim zdaniem nie ma po co smarować [oczywiście oprócz pupy przy przewijaniu]
 
nigdy nie słyszałam nawet o tych firmach klorane i balneum :zawstydzona/y:

teri ja też nie znałam klorane i balneum, w ogóle ciemna byłam przy pierwszym dziecku, kuzynka pracuje w aptece i ciocia moja ma też punkt apteczny więc dostawałam próbki od nich i prezenty jak małemu robiły to właśnie dawały fajne kosmetyki, tak poznałam wiele firm :-) a najbardziej podpasował mi zestaw z klorane żel do mycia i ten balsam, po prostu cudny dla mnie, i przeciw rozstępom pharmaceris (ud nie smarowałam i wyszły :baffled::baffled:)
 
Korba ja już gdzieś ten wózek widziałam - może na innym wątku zakupowym
divers2245.gif
Mam takie samo zdanie jak Sara - warto sie nad nim poważnie zastanowić
 
Pisałyście o herbatkach... ja nie używałam tych rozpuszczalnych, tylko kupiłam w aptece rumianek i koperek i parzylam małemu. Te granulowane wszystkie mają w sobie cukier, a ja nie chciałam małego przyzwyczajać do słodkiego..

KARI
śliczne ubranka!!! :)

Odnośnie kosmetyków, to kupiłam właściwie wszystko Bambino. Mydełko w kostce, krem pielęgnacyjny, chusteczki nawilżające i oliwkę. Przy Marcelu w ogóle nie używałam nic nawilżającego, bo nie miał suchej skóry. Nie smarowałam go niczym, ani balsamami, ani oliwką. Nie miał w ogóle potówek. Do pupy linomag (ten zielono-biały) sprawdził się rewelacyjnie. Gdy raz miał zaczerwienioną skórę... użyłam sudocrem :)

Ostatnio też zrobiłam zakupy u r_p77. Zamówiłam za 400zł!!! Między innymi:butelki, smoczki TT, laktator TT, pieluchoceratki Śliczne i bardzo praktyczne pielucho-ceratki (3118739259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., majtki z siateczki, podkłady do szpitala, pieluchy tetrowe kolorowe (śliczne mają), pieluchy flanelowe, nawet podgrzewacz wzięłam choć nie planowałam, bo za 57zł mają baby Ono Podgrzewacz Babyono pasuje do AVENT Tommee Tippee (3146078227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., ręczniczki z kapturem 100x100 za 37zł a takie same widziałam w sklepie za 46zł!!! Śliczne okrycie kąpielowe z kapturem 100x100cm (3147960623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Resztę zakupów zrobiłam u margotkrakowpl. Tutaj zamówiłam szlafrok cienki L /XL SZLAFROK MUZZY do porodu i do domu PROMOCJA (3128944524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , nosidełko SUPER mocne NOSIDEŁKO przodem i tyłem do rodzica ! (3122301046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , suszarkę do butelek i smoczków duża SUSZARKA stojak do butelek i smoczków POJEMNA (3137266910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , biustonosz do karmienia miękki 10.99 BIUSTONOSZ STANIK do karmienia 75 D (3129799536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i herbatkę na laktację, podkłady Belli i inne pierdółki :)))Kupiliśmy też fotelik używany Maxi cosi cabrio http://tablica.pl/oferta/fotelik-maxi-cosi-ID1NCLW.htmlI

Tym sposobem mamy już prawie wszystko.

Chciałabym jeszcze leżaczek kupić FP albo huśtawkę, ale chyba jeszcze poczekam.. muszę się zastanowić co lepsze :)
 
Ostatnia edycja:
Marcelinowa, ale zakupy!!! Gratuluję :)

Korba, bardzo fajny wózeczek, choć typowo miejski, jak Ci na takim zależy to bierz!

Ach, ja właśnie w piątek zamówiłam brykę dla Sebastianka, ma byś w sklepie do odbioru za 3-4 dni.. Nie mogę się doczekać.. Martwię się o łóżeczko, zamówione 10 dni temu a jeszcze ani widu ani słychu..
 
reklama
Korba ja tu juz kiedyś pisałam o LUPO. Mi też on się podoba. To było nasze wyjście awaryjne gdybyśmy nie dorwali takiego x-landera jak chcemy :-p
marcelinoowa ale poszalałaś :-) świetne zakupy ;-)

Mi zostało do kupienia łóżeczko i przewijak ale to w maju no i wanienka, kocyk, zastanawiam się nad opakowaniem termicznym na butelkę - używałyście?

Potem tylko kosmetyki dla maluszka i pampersy.
A z ubranek to pewnie jeszcze trochę dokupie... szczególnie że nie mam żadnych spodenek ani półśpiochów dla małej...
 
Do góry