reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Ja polecam kosmetyki Balneum. Od początku będę używać kremu i emulsji do kąpieli (później do kąpieli przejdę na oillan). Jędrek urodził się z okropnie suchą i popękaną skórką i pięknie z tego wyszliśmy na tych kosmetykach. Pupki niczym specjalnym nie smarowałam, tylko pielęgnowałam tym kremem. Jak mi się raz odparzył to kupiłam też krem z balneum na odparzenia i szybko zadziałał.

Ps. Jędrek był uczulony na Nivea Baby
 
Ostatnia edycja:
My też używaliśmy na początku do kąpieli balneum i oilatum czy jakoś tak. Później używaliśmy nivei :-) A po pierwszym miesiącu nasza pediatra przepisała taki krem do pupci, robiony w aptece niestety posiałam gdzieś recepturę :-( ale ten krem jest znany w kręgu pediatrów więc myślę, że każdy recepturę powinien znać :-D A i do szpitala kupiliśmy linomag - bo tak zalecali, i Tosia nam się po nim odparzyła :angry: Dodam, że ten krem do pupki jest bardzo wydajny a kosztuje 5 zł :szok::szok: A i jeszcze co do pielęgnacji skóry - jak się zrobiło ciepło bardzo i Tosi wyszły potówki, to pod paszkami i w pachwinach, pod kolankami, przy szyjce posypywałam ją pudrem z Nivei, można też używać mąki ziemniaczanej :tak:ale dla mnie puder był wygodniejszy :-p
 
Ostatnia edycja:
ja zakupiłam wszystko z musteli bo jestem jej wielką fanką, jako że jest wydajna i bardzo dobrej jakości, pozniej przejde na kosmetyki Hipp'a, mam nadzieje ze maluch będzie podzielać moje postanowienie i się na nic nie uczuli :)
kosmetyki z Nivea też mają dobre opinie ale wszystkim moim kuzynką dzieciaczki się uczuliły więc rodzinnie postanowiłam nie ryzykować
 
reklama
Do góry