reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dmuchawcu, ale ja ten co miałam przy Wiktorii, to nie był cały usztywniany, tylko miał wsuwaną wkładkę usztywniającą pod spód, w każdej chwili można było ją wyjąc. Byłam bardzo zadowolona z niego, niestety już takiego nie dostałam tym razem
Ja w domu już pewnie też nie będę używała, bo będzie za gorąco, ale u mnie w szpitalu jest wymagany

a przy okazji, znalazłam fajną koszulę do karmienia, chyba ją zamówię, bo przydałaby mi się jeszcze jedna:
RADOŚĆ KOSZULA dla KOBIET karmiących i w ciąży L (3084655735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

myślę też o tym szlafroku, podoba mi się, ale zastanawiam się, czy nie będzie za ciepły na lato:
SUBTELNY SZLAFROK RĘKAW 3/4 Italian Fashion L (3067188055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Betty tez mi się podobają te koszule ;-)
A szlafrok fajny tylko troche kosztuje, ja zamierzam kupić jakiś tani bo nie lubie szlafroków i po szpitalu i tak go już nie będę używać.
 
a ja go chyba kupię, bo w szpitalu nie będę w nim cały czas paradować, a przyda mi się później w domu. Co do ceny, to też bym się wahała, ale dostałam od mężusia na Dzień Kobiet kaskę, żebym sobie coś ładnego kupiła i oczywiście (cała ja), kupię coś, co i tak muszę kupić, a szlafroka nie mam, który by się do szpitala nadawał:sorry2:
 
Betty - nawet nei wiedzilam , że sa takei z wyjmowana wkładką usztywniającą:baffled: :blink:Miałam cały usztywniany- przykryć nim dziecka się nie da, taki jest sztywny. U nas w szpitalu są szpitalne rożki, w które zawijane sa dzieci. Rożek przydał mi się tylko przy wyjściu ze szpitala, a potem kładałam na nim dziewczyny np na brzuszku na kilka minut.

A koszulki super!
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki,
nie wiem czy znacie stronkę PromoBaby.pl
My z mężem na bieżąco śledzimy promocje na pieluchy, chusteczki, deserki i soczki dla Lenki :)
Może i Wam się przyda :)
Co do rożków- miałam przy Lence usztywniany- taka wysuwana twarda mata kokosowa i powiem Wam, że wyjęłam ja od razu po kupieniu i nigdy nie włożyłam, bo strasznie śmierdziała... :)
Bardziej polecam miękkie rożki, chociaż w lato to raczej tylko cienki kocyk lub pieluszka :)

Pozdrawiam
 
U nas w szpitalu maja takie okropne, zużyte wiązane rożki... no ale cóż. Do domu nie kupuje. Dostałam po chrześniaku męża niebieski nieusztywniany rożek więc jeśli będzie potrzebny w domu to wystarczy ale ja raczej nie będę go używać, może mąż...
 
ja używałam rożka, no u nas latem w domu jest chłodniej niż na zewnątrz, więc nie było przegrzania
a na początku dobrze się sprawdził
 
jako, że mam pokaźny biust nie lubię koszuli odcinanych pod biustem bo po nocy zawsze mam to szycie na środku piersi i wyglądam :eek: jako, że chcę na ramiączkach kupię pewnie coś takiego:
BAWEŁNA koszulka ciążowa i do karmienia L 40 (3107501353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
100 % BAWEŁNA KOSZULA CIĄŻOWA, DO KARMIENIA M 38 (3106832409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
szlafrok (jako, że nauczyłam się w nich chodzić a mam tylko gruby) chciałam ten:
Reserved - U9247

Też miałam rożek z opcją wyciągnięcia usztywnienia :tak:
 
sara prześliczne te rzeczy naprawdę, od dawna szukam taniej ale ładnej koszuli i wszystko na jedno kopyto a te są śliczne i na czerwiec doskonałe, szlafroka tez szukałam a ten jest super i do tego kupię sobie te kapcioszki:-) dzięki !!:-)
 
reklama
SARA - piękne rzeczy, szlafroczek mnie urzekł ;-). W sumie też mam dwa grube, więc musiałabym w jakiś cieniutki się zaopatrzyć.

Kupiłam też bardzo fajną koszulę do karmienia w H&M za 59zł. Ale niestety nie ma jej na stronce, więc nie wkleję linka.

Byłam wczoraj w IKEI i jednak tam będę kupowała mebelki dla Lenki. Wezmę serię HEMNES białe. Wyglądają na bardzo solidne, komoda z przewijakiem jest super, łóżeczko też świetne, tymbardziej, że z dwoma szufladami na prowadnicach i z pokrywą.
Do tego jest naprawdę duża fajna szafa. Zmieszczę sie tam ze wszystkim bez najmniejszego problemu, a niestety problem przechowywania to u nas codzienność. Szafa jest wycofywana z oferty, więc muszę się śpieszyć.

Nie jestem przekonana do tego wyboru w 100%, jednak względy ekonomiczne przemawiają za tym rozwiązaniem, kupię jakieś ładne uchwyty dziecięce i je wymienię w mebelkach :).

Właśnie - może to głupie pytanie, ale jak kupię komodę z przewijakiem (czyli tą deską) to jaki powinnam dokupić ten 'materacyk' / wkład do przewijaka???
Chciałabym taki mięciutki, milutki. Nie widziałam nigdzie takiego.
 
Do góry