reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

natis chyba tak trzeba, bo na desce nie bedziesz przecież przewijać

a ja właśnie, dzięki dopływowi gotówki skończyłam zamawiać wyprawkę - wszystkie "duże" zakupy za mną
został real, apteka i wsio

teraz 26 ma przyjśc łóżeczko i przewijak [ikea]
za 2-3 dni materacyk do łóżeczka
no i zamówiłam w końcu snuzę

zostają pieluchy, kosmetyki, aptekarskie rzeczy

i pożyczyć fotelik
a potem tylko pranie, prasowanie resztek i wietrzenie materaca
 
reklama
dziewczyny ratunku !!! zaczynam panikować !!!!! nie mam jeszcze nic dla Małej oprócz ciuszków ale i tak jeszcze trzeba dokupić takie najmniejsze letnie i czapeczki ale cała reszta mnie przeraża !!! wydawało mi się że wiem co chcę i ma już upatrzone ale teraz już nie wiem i na nic nie umiem się zdecydować wózek już nie wiem czy chcę ten chicco niby jest lekki taki jak chcę ale boje że z tymi małymi kółeczkami nie wyjdę w zimie na spacer po śniegu będzie ciężko i jestem w czarnej d.... z wózkiem nawet nie umiem się zdecydować na wzór pościeli czy kocyka no normalnie maskar jakaś sama już nie wiem czego chce czy ktoś też tak ma czy tylko ja taka dziwna jestem i nie umiem podjąć żadnej decyzji Wy już prawie wszystko macie a ja nawet straciłam wenę na przeglądanie allegro co się dzieje kompletnie wyłączył się syndrom wicia gniazda a chyba powinno być odwrotnie nie wiem co ze mną nie tak ....:-:)zawstydzona/y:
 
Powiem ci terii że i u mnie ten syndrom jakoś słabnie, myślę że się później nasili. Chociaż mam już prawie wszystko, no z najważniejszych spraw to nadal nie kupiłam materacyka i wanienki ale na to mam czas :p Pamiętasz też chciałam kupić ten sam wózek co ty... i właśnie przez te kułeczka zrezygnowałam, zakupiłam bebetto solaris :) Bardzo fajny polecam
 
Teri spokojnie. Za jakiś czas Ci przejdzie. Ja kilka razy już miałam ataki kupuje/niekupuje za wcześnie/za późno. Aż w końcu wszystko na spokojnie przemyślałam i jest zamówione.

Co do wózka to polecam wizytę w sklepie i spokojne obejrzenie kilku modeli. Ja stawiam na kółka pompowane. Wystarczy popatrzyć, że mamy 20.03 a śniegu 20cm.
 
Teri, spokojnie. Ja też jeszcze nic nie mam oprócz troszka ciuszków i troszka gadźetów (no i wózka, który stoi w sklepie do odebrania). Za zakupy zabierzemy się dopiero po świętach (i pewnie też już po wizycie) i sama nie wiem od czego zacząć. Też jestem w niczym nie zdecydowana - decyzje spadną na Aro...
 
reklama
Teri i ja przyłączam się do tego co dziewczyny piszą -na spokojnie :)
U mnie narazie prócz ciuszków (z reguły w większym rozmiarze) to nie ma nic :)
Na allegro nie mogę nic zamówić bo jak butelki mają,to smoczków tych co chcę nie ma dany sprzedawca a jak tak mam zamawiać wszystko u kogoś innego to wolę kupić w sklepie stacjonarnym :) a że zima i choróbsko mnie uziemiło to grzeję tyłek w domu. Wózek póki co tylko upatrzony,raz już PRAWIE kupiony,specjalnie się pofatygowałam do Łodzi w sobotę na nocne zakupy bo rabacik mial być a tu pupa,bo rabacik był na wózek który na sklepie się znajdował (fioletowy który mi się w ogóe nie podobał) z łóżeczkiem lipa,bo nie możemy się zgodzić z moim nieślubnym czy sprowadzamy moje upatrzone mebelki,czy co..jego matka wtyka mi łóżeczko po jego bracie :baffled:(który ma 14 lat) i w ogóle jakoś tak..bez szału narazie się to odbywa..Pościel też ciężko mi wybrać,bo na allegro mało jest jakiś oryginalnych wzorów,wszystko prawie to samo na jedno kopyto.. Przyjdzie wiosna to nam przejdzie :)
 
Do góry