reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Kobietki czy macie jakiś sprawdzonych sprzedających na allegro którzy mają butelki, smoczki itp ???
Zależy mi na tym żeby jak najwięcej drobiazgów kupić od jednej osoby.
 
reklama
ja właśnie nie wiem, ale chyba w marcu zrobimy największe zakupy tj. łóżeczko i przewijak, może pod koniec marca jeszcze materac, ale to zależy od finansów
i w sumie wszystko w temacie zakupów... w kwietniu ściąganie rzeczy ze strychu i szykowanie
a maj to już odliczanie i czekanie
 
Wenusjanka Świetnie !

Moja Mama ja się dowiedziała, że Teściowa kupuje wózek to zaraz prosiła mnie żebym Jej powiedziała ile bedzie kosztować bo nie chce być gorsza... Biorąc to pod uwagę wybraliśmy taki za 700zł co by jednej i drugiej Babci nie narażać na spore koszty.
 
:-D moi rodzice jak byłam w pierwszej ciaży też powiedzieli że "dziadkowie kupują wózek"
myśmy chyba ich poprosili tylko o jakąś tam kwotę i reszte sami dołożyliśmy

wenusjanka fajnie ze maja taka mozliwosc :-)
 
dziewczyny patrzcie jakie śmieszne body :-D

BODY koniecznie przeczytaj ten napis ROZBRAJA:) 62 (3021683478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ten sprzedawca ma fajne ciuszki i niedrogo nawet coś pozamawiam a te body to na pewno :tak:;-)

a drobiazgi też u rodzyneczki będę kupować

ale macie fajnych dziadków że sa chętni na zakupy :tak: u mnie niestety nie możemy na nikogo liczyć :baffled:




a widziałyście coś takiego

http://allegro.pl/dzienniczek-ciazy-od-brioko-nowa-okladka-i3041102216.html

jest też dzienniczek karmienia dnia i nocy i inne
 
Ostatnia edycja:
Wenusjanka, super dziadkowie :) To wielka pomoc :)

Teri, aż oplułam sobie monitor tak buchnęłam śmiechem jak zobaczyłam body!! SUPER :D
 
Ja robiłam drobne zakupy u sprzedawcy RODZYNECZKI i Wasal83, a rzeczy większe: wózek , łóżeczko itd u Baby-Maxx-4
Zawsze wszystko było ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
WENUSJANKA - super, dziadkowie naprawdę do pozazdroszczenia!!!! Nasi mają nas głęboko w..... szkoda słów. Oczekują zawsze tylko pomocy od nas i wychodzą z założenia, że dzieci są po to, aby pomagać rodzicom...

TERI - ale się uśmiałam z tego bodziaka :).
 
Do góry